» 
»
 

Kapısını kilitlemediği aracından 13 bin lirasını kaptırdı

Konya'da bir sürücü, bozuk olmasından dolayı kapısını kilitlemediği park halindeki otomobilinden 13 bin liranın çalınması şikayeti ile polise başvuruda bulundu.

Konya'da, bozuk olduğundan dolayı kapısını kilitlenmeden park halinde bıraktığı otomobilinde bulunan 13 bin lirasının çalındığını polise bildirdi. Olaydan alınan bilgilere göre, 30 yaşındaki Kadir Sarı, 42 ET 466 plakalı otomobili ile Konya merkezdeki Selçuklu İlçesi Erenköy Mahallesi'ndeki evine geldi.

Aracının kapısının bozuk olmasından dolayı ise kapıları kilitlemeden evine girdi. Kısa bir süre sonra dışarıya çıkan Sarı, otomobilin torpidosunun açık olduğunu fark etti.

Ardından Özalkent Polis Merkezine giden Sarı, aracının içerisinde 13 bin lirasının çalındığını iddia etti. Gazetecilere açıklama yapan Kadir Sarı, bozuk olması nedeni ile aracının kapılarını kilitleyemediğini ve onar yaptırmak için sanayi sitesine gitmek üzere evden çıktığında olayı fark ettiğini ifade etti.

Otomobil içerisinde parmak izi çalışmaları yapan polis ekipleri, zanlıların bir an önce yakalanması için çalışma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *