» 
»
 

Kara Sevda 19 Ekim son bölümde Nihan Emir’e bir şans veriyor

Neslihan Atagül, Burak Özçivit gibi başarılı birçok oyuncunun rol aldığı dizi Kara sevda 40. Bölüm ikinci fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Nihan ve Emir arasındaki yakınlaşma şok etkisi yarattı. Detaylar…

Emiri, Nihan, Asu, Kemal, Tufan, Zeynep gibi farklı karakterlerin hayat bulduğu dizi Kara Sevda 40. Bölüm için heyecanlı bekleyiş başladı. Nihan ve Kemal’in sonsuz aşkları bir anda bitmek bilmeyen bir öfkeye dönüşmüş, karıncayı bile incitmekten çekinen Nihan adeta bir intikam meleğine dönüşmüştür. Nihan gerçekten Kemal’den nefret mi ediyor? Kemal bebeğin kendisine ait olmadığına inanacak mı? Yeni bölümde neler olacak? Nihan’ın Emir’e doğum günü hediyesi ne?

Kara Sevda son bölümde Kemal Deniz bebeğin kendisinden olduğundan şüphelenmiş, bunu kanıtlamak için yoğun bir çaba içine girmişti. Kemal’in şüphelerini fark eden Nihan ise Kemal’in gerçeği öğrenmemesi için Asu’dan yardım istemişti. Kemal bebeğin kendisinin olduğunu öğrenirse Asu Kemal’i, Nihan da bebeğini kaybedebilirdi. Bu konuyu merak eden sadece Kemal değildi tabi. Nihan’ın garip davranışları Leyla’nın da dikkatinden kaçmamıştı.

Kemal DNA örneği almak için Leyla’nın sokak çocukları adına düzenlediği sokak etkinliğini belirlemiş. Palyaçolardan birini oraya kendi yerleştirmişti. Durumu fark eden Nihan bunu engellemeyi başarsa da Deniz’in aniden ateşlenmesi Nihan ve Kemal’i aynı arabaya binmek zorunda bırakmıştı. Tabi bütün bunlar Emir’in bitmek bilmeyen oyunlarının bir parçasıydı. Kemal doktorun söylediği kan grubu yalanı ile bebeğin kendisine ait olmadığına inanmıştı artık.

Kemal ve Asu evlenecek mi? Asu Emir'e yeni bir şans mı verecek? Yeni bölümde neler olacak? Kara sevda 40. bölüm 19 Ekim akşamı Star TV ekranlarında olacak...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *