» 
»
 

Kara Sevda 39. yeni bölümde Kemal Deniz'in kızı olduğunu öğrenecek mi?

Kara sevda 39. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda 38. bölümde neler yaşandı? Kızı ile karşılaşan Kemal onun kendi bebeği olduğunu anladı mı? Detaylar haberimizde...

Kara Sevda 39. Bölüme dair en önemli gelişmeleri sizler için araştırdık. Kemal Deniz'in kızı olduğunu öğrenir. Nihan bu gerçeği saklamak için yeni bir plan yapar. Leyla yeni bir aşka doğru yelken açmaktadır. Emir ve Asu hastalık derecesşnde bağlı oldukları sevdiklerini kaybetmemek için işbirliği yapar. 12 Ekim’de yayınlanacak olan 39. bölüme ışık tutacak. Kemal, Asu, Nihan ve Emir dörtlüsü arasında yaşananların yanı sıra, Leyla’nın yeni hayranı da çok konuşulacağa benziyor…

Kara Sevda 38. Bölümde Kemal’in yaşattığı ağır darbeden sonra Emir’in yanına dönmek zorunda kalan Nihan için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bu canını çok yaksa da hayatta en değer verdiği adama ve ezeli düşmanına karşı büyük bir savaş başlatmıştır artık. Nihan Emir’e döndükten sonra yeni şartlarını belirler artık güç Nihan’ın elindedir ve Emir bu gücün farkında değildir.

Emir’in yanında işe giren Zehra, Zehir’in eski kış arkadaşıdır. Kemal Emir’in onu da zehirlememesi için Zehra’ya iş teklif eder. Ancak ikili oynayan Zehra, Kemal’den ilgili bilgileri alarak Emir’e yetiştirir. Kemal’i yıkma planlarına yeni birini daha ekleyen Emir, Asu’nun şirket hisselerinin yarısını zorla elinden alır. Ancak Emir bir önceki ihaleyi göz önünde bulundurarak ihaleyi Kemal’in almasını sağlar. Ve çok büyük bir hata yapar.

Emir ihaleyi kaybetse de Asu'nun hisselerini alarak başka bir savaşın galibi olmuş olur. Emir, Kemal ve Asu'yu yemek yemek için gittikleri mekanda bulur. Amacı Asu'dan önce bu acı haberi Kemal'e vermektir. Nihan'la gittikleri mekanda Asu ve Kemal'in yaptığı muhteşem dansa da şahitlik ederler. Nihan bir yandan öfkesini törpülerken diğer yandan Emir'den sonsuza kadar kurtulmanın planlarını yapar.İlk olarak da bir evlilik sözleşmesi hazırlatır. Emir'le konuşmak için Emir'in ofisine giden Kemal küçük kızı ile karşılaşır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *