» 
»
 

Kara Sevda 40. yeni bölümde Nihan’ın acımasız intikamı

Star TV ekranlarının soluksuz izlenen dizisi Kara Sevda 40. Bölüm 19 Ekim'de neler olacak? Kara Sevda 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kemal bebeğini Emir’den alabilecek mi? Kara Sevda yeni bölüm dedikoduları ve 39. Bölüm özetini haberimizin detayında.

Aşk, esaret, entrika üçgeni arasında her şeye ve herkese rağmen aşklarının zarar görmemesi adına sevdiğini kendisinden bile uzak tutmaya çalışan Nihan ve Kemal’in hayatını konu alan dizi Kara Sevda 40. yeni bölüm heyecanla bekleniyor. Duygusal sahnelerin yanı sıra geriliminde büyük oranda hissedileceği dizi de Nihan ve Kemal arasında Deniz bebek için neler yaşanacağını takipte olacağız.

Kara Sevda 39. bölümde Emir'i alt etmiş olmanın verdiği keyfi katlamak için yanına giden Kemal, onu nasıl faka bastığını anlatır. Bu esnada Deniz durmayınca annesine götüren bakıcısı Emir'in odasına girer. Deniz'i gören Emir ve Nihan paniğe kapılır. Deniz'i gören Kemal onu babasının evinde ilk gördüğü anı hatırlar. Ve durumdan şüphelenir. Nihan, hazırlattığı evlilik sözleşmesini imzalaması için Emir'e bırakır. Kemal'i alt etmek için Nihan'a sahip olması ona sahip olmak içinde sözleşmeyi imzalaması gerekmektedir.

Kemal Deniz'in kendi kızı olup olmadığını öğrenmek için işe Zeynep'den izin almakla başlar ancak istediği cevap onda değildir. Sonra Nihan'a gider ve kendisine geldiği gün yardım etmesi istediği kişinin Deniz olup olmadığını sorar ve yine cevap alamaz. Nihan'ın şüphelerinden korkan Nihan, Asu'yu evine davet eder. Ona bebeğin Kemal'den olduğunu söyler. Ve Kemal'i Deniz'den uzak tutması için ondan yardım ister.

Nihan'ı ziyarete gide Leyla bu evlilikte bir gariplik olduğuna kara verip Nihan'a neler olduğunu sorar. Nihan ona olanları yaşananları tüm gerçeklerle birlikte anlatır tek bir şey hariç Deniz'in Kemal'in kızı olduğu. Sokak çocukları yararına Leyla'nın düzenlediği organizasyona Nihan ve Kemal'de gelir. Kemal'in amacı Deniz'in DNA örneğini alabilmektir. Ancak başarılı olamaz. Bu esnada Deniz ateşlenir. Araç bulamayan Nihan, Kemal'in yardım teklifini kabul etmek zorunda kalır. Olabilecekleri Nihan'dan önce hesaplayan Emir, bebeğin kan grubunu değiştirerek Kemal'in kafasındaki soru işaretlerini siler. Hayal kırıklıklarının en büyüğünü yaşayan Kemal...

Kara Sevda 38. Bölümde Kemal’in yanından aralarındaki onca yaşanmışlığa yakışmayacak şekilde kovulan Nihan, bebeğine kavuşabilmek adına Emir’in esaretini ve şartlarını kabul ederek kendisine zindan olan o eve yeniden döner. Tek bir farkla O artık eski Nihan değildir. Bundan sonra Kemal ve Emir’den intikam almak için yaşamaktadır.

Emir çirkin oyunlarına bir yenisini daha eklemiş, Asu’nun şirket hisselerinin yarını almak için onu tehdit etmiş ve başarılı da olmuştur. Hem Nihan’la gövde gösterisi yapmak hem de Kemal’e bu ortaklığın haberini vermek için, Asu ve Kemal’in akşam yemeği yiyeceği mekana gider. Duydukları karşısında şok olan Kemal bu durumu Emir’e hissettirmese de Asu ile yaptığı muhteşem tango esnasında onu son kez uyarır.

Nihan bebeğini Kemal'in görmemesi için büyük çaba sarf eder çünkü bu Emir'in ilk şartları arasında yer almaktadır. İntikamını almak için Emir'in kendisine sonsuz güven duymasını sağlamak zorunda olan Nihan bu kurala uymak için uğraşsa da kader baba kızı her fırsatta karşı karşıya getirir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *