» 
»
 

Kara Sevda 41. yeni bölüm fragmanı Ozan'ı kim öldürdü?

26 Ekim Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Kara Sevda 41. Bölüm için nefesler tutuldu.

Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Kara Sevda son bölümü ile ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Yapımcılığını Ay yapım firmasının üstlendiği dizi yeni sezonunda hikaye tıkanmaya başladı dedikodularına inat her bölümde farklı bir heyecan yaratarak birinciliği elinde tutmaya devam ediyor.

Kara Sevda 40. bölümde doktorun iki dudağının arasından çıkan kelimeler, Kemal'in yeniden yeşeren yaşama umudunu da yok eder. Oysa Kemal Deniz'in kendi kızı olduğunu kanıtlayabilseydi hayata yeniden gülen gözlerle bakabilmek için çok önemli bir sebebi olacaktı.Esaret altına girme sırası Kemal'e gelmiştir artık ve Asu ile evlenmek için nikah tarihi alır.

Ozan'ın intiharını araştıran Kemal, o dönemde Ozan'ın kaldığı hapishanede görev yapan gardiyana ulaşır ve tehdit zoru ile resmi Ozan'ın kaldığı koğuşa koyanı bulmasını ister. Gardiyanları konuşturmayı başaran Kemal, fotoğrafların asıllarına Tufan'ın evinde ulaşır. Kemal'in Tufan'ın evine geldiği esnada orada olan Asu'da tüm gerçeği öğrenir. Kemal'in evden çıkmasının ardından Tufan'a onu bir daha görmek istemediğini söyleyerek evden çıkar.

Kemal'in haklı olduğunu öğrenen Nihan, ondan özür diler. Kemal de Ozan'ın son sözleri olan mektubu Nihan'a vermek için onu evine götürür. Kemal böylelikle vicdanının sesini susturacaktır. Gördükleri ve okudukları Nihan'ın intikam ateşini körükler. Artık Emir ve Zeynep'ten intikam almak için yaşayacaktır. Kemal'in araştırma yaptığını öğrenen Emir, Ozan'ın ölmeden önce gördüğü resimlerin asıllarını ona Tufan'ın verdiğini öğrenir.

Nihan tehlikeli bir oyunun içine girmiş Emir'in kendisine vermek istemesine rağmen hisseleri üzerine geçirecek olan sözleşmeyi yırtmıştır. Öte yandan Galip'in durumu öğrenmesini sağlayan Nihan artık dönüşü olmayan bir yola girmiş olur. Hisseleri elde etmeyi başaran Nihan, Emir'in gözünü boyamak için birde sürpriz doğum günü planı yapar. Doğum gününde Emir'den Ozan'ın en son yaptığı telefon kayıtlarını çalan Kemal ve Zehir Ozan'ın öldürüldüğünü anlar...

Kara Sevda bir önceki bölümde Deniz’e yeniden dokunma fırsatı bulan Kemal, hem hisleri hem de Emir ve Nihan’ın garip davranışları nedeniyle küçük kızın kendinden olduğunu düşünür ve bu düşüncesini kanıtlamaya çalışır. Bebeğin DNA örneğini almaya karar veren Kemal, bunun için en uygun ortamın Leyla’nın sokak çocukları adına düzenleyeceği etkinlik olduğunu düşünerek hazırlık yapar.

Etkinlikte Kemal’in yapabileceklerinden şüphelenen Nihan, kızını kucağından indirmemeye karar verir ancak küçük kızın yüksek ateşi ve etrafta başka araba olmaması nedeni ile yine Kemal’in arabasına binerek hastaneye gitmek zorunda kalır. Nihan Kemal’in gerçekleri öğrenmesinden korksa da kızının sağlığı bundan çok daha önemli bir konudur.

Doktor bebeğin ateşlenmesinin bir kan hastalığından olduğunu ve Deniz'e anne yada babasından alınacak kanın acilen nakledilmesi gerektiğini sorar. Kemal doktora hayatını değiştirecek o soruyu sorar bebeğin kan grubunu. Ancak aldığı cevap hiç de beklediği gibi olmaz Deniz'in kan grubuna göre Kemal'in bebeği olması imkansızdır. Tabi bütün bunlar Emir'in çok önceden hazırladığı kirli bir oyundan başka bir şey değildir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *