» 
»
 

Kara Sevda 43. yeni bölüm 1. fragmanı! Gerçekler gün yüzüne çıkıyor…

Star TV ekranlarının soluksuz izlenen dizisi Kara Sevda 42. bölümde yine hüzün ve romantizm dolu sahneler yaşandı. 9 Kasım akşamı ekranlara gelecek olan Kara Sevda 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Asu günlüğü Kemal'den önce mi bulacak?

Heyecanla beklenen Kara Sevda 43. bölüm fragmanı yayında. Yeni bölümde olaylar yine birbirine girecek. Tam herşey yoluna giriyor derken ortaya çıkan günlük tüm dengeleri alt üst edecek. Ay Yapım şirketinin yapımını üstlendiği dizide, yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor. Senaryosu Özlem Yılmaz, Burcu Görgün tarafından kaleme alınan dizi Kara Sevda’nın başrollerini (Kemal) Burak Özçivit, (Nihan) Neslihan Atagül, (Emir) Kaan Urgancıoğlu, (Leyla) Zerrin Tekindor, (Asu) Melisa Aslı Pamuk, (Ayhan) Kerem Alışık, GalipBurak Sergen, (Hüseyin) Orhan Güner, (Vildan) Neşe Baykent, (Fehime) Zeyno Eracar, (Zeynep) Hazal Filiz Köse birçok özel isim paylaşmaktadır. 2 Kasım akşamı yayınlanacak olan Kara Sevda 42. bölüm özeti ve 43. yeni bölüm fragmanını haberimizden takip edebilirsiniz…

Kara Sevda son bölümde Nihan ve Kemal arasında beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Kara Sevda 42. bölümde Kemal Ozan'ın ölümü ile ilgili gerçeklerin peşini bırakmaz ve her zaman olduğu gibi kapalı her kapının arkasından Emir çıkar karşısına. Ozan'ın Zeyneple arasında yaşananları öğrenen Emir, kaçırma planından vazgeçip onun ölüm emrini verir. Tüm bunların yanı sıra Emir ve Zeynep'in arasındaki ilişki yaşanan onca olaya rağmen sürmektedir.

Ancak Emir'in kendisini kıskandığını sanan Zeynep, komiserle de görüşmeye devam eder. Asu ise Kemal'in hala Nihan'a deli gibi aşık olduğunu bilir ve Kemal'i kaybetmemek adına Emir'le iş birliği yapmaya karar verir. Deniz'in odasında saklı olan günlüğü bulan Vildan, Deniz'in Kemal'in bebeği olduğunu öğrenir. Nihan'a Ozan'ın son ses kayıtlarını dinletme sözü veren Kemal onu bilmediği bir zaman da bilmediği bir yolculuğa çıkarır. Ve Ozan'ın öldürüldüğünü düşündüğünü söyler. Kızını esarettem kurtarmak isteyen Vildan, Nihan'ın günlüğünü Kemal'in ofisine gönderir.

 KARA SEVDA 41. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ozan’ın intihar etmediğini öğrenen Kemal, bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Ulaştığı yeni bilgiler onu gittikçe daha da tehlikeli bir hale gelen olayların içine çekmeye başlar. Kemal’i korumak adına Ayhan’la görüşme başlayan Leyla ve Ayhan arasında adını koyamadıkları bir ilişki başlamıştır. Nihan’ın kirli hesaplar peşinde olduğunu anlayan Galip ise Emir ve Nihan’ın boşanması için türlü oyunlar çevirmeye başlar.

Ozan'ı kimin zehirlediğini bulmak için Ayhan'dan yardım isteyen Kemal, kendisine verilen adrese gittiğinde Nihan ile karşı karşıya kalır. Ozan'ın ölümünde Nihan'ın ne gibi bir parmağı var? Hastaneden kaçırmak için Ozan'ın zehirlenmesi emrini veren Nihan mı? Yeni bölümde neler yaşanacak? Ayrıntılar için takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *