» 
»
 

Kara Sevda 45. Bölüm 23 Kasım 1. fragmanı yayınlandı mı?

Star TV ekranlarının nefes kesen dizisi Kara Sevda 44. Bölümü ile yine çok konuşulacak. Nihan ve Kemal arasında neler oluyor? Ozan'ın katili Tarık mı? Merakla beklenen 23 Kasım 45. Bölüm 1. fragmanı yeni bölüm gelişmelerini haberimizde bulabilirsiniz.

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Kara Sevda yeni bölümde Nihan ve Kemal arasındaki buzlar git gide eriyor. Kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu Kemal’in suçsuzluğuna gün be gün daha çok ikna olan Nihan, zaman zaman Deniz gerçeğini sevdiğine anlatmak istese de karşısına çıkan engeller onu vazgeçirir. Kara Sevda 44. Bölüm özeti, yeni bölüm dedikoduları ve Kara Sevda 45. Bölüm 23 Kasım fragmanı için takipte kalın… Ozan'ın katili Tarık mı? Yoksa Emir'in işlediği cinayeti temizlemek için Tarık maşa olarak mı kullanıldı? Ozan'ın öldüğü odada Tarık'ın ne işi vardı? Tarık Ozan'ın ölümüne ihtihar süsü vermesini Tarık'a kim emretti?

Kara Sevda 44. bölümde, Leyla ve Ayhan'ın akşam yemeğine istemeden de olsa ortak olan Kemal ve Nihan, keyif dolu gecenin heyecanında bir aralık bulup Nihan'ın ulaştığı yeni bilgileri değerlendirirler. Bu esnada Emir ve Asu'da Emir'in evinde gizlice buluşup yeni entrikalar kurmaktadırlar. Yemeğin ilerleyen saatlerinde herkes kartlarını bir bir açarken, Kemal eski defterleri açıp Nihan'ın kendisini hapiste neden ziyarete geldiğini öğrenmek için hamleler yapar. Ancak başarılı olamaz. Ve kimse farkında olasada yeni bir sevda filizi daha Leyla ve Ayhan arasında yeşermeye başlamıştır bile.

Nihan geceyi yarıda kesip Deniz'in yanına giderek uykuya dalar. Nihan'ın telefonunu kendine bahane eden Kemal ise odaya girerek onların yanına usulca sokulup bir müddet izledikten sonra uyuya kalır. Sabah gözlerini Deniz'in gülücükleri ile açan Kemal Asu'nun yanına gidip onunla evlenmek istemediğini söylemeye karar verir. Nihan Emir'in odasına yerleştirdiği telsiz sayesinde Emir'in Ozan'ın katili ile buluşacağını öğrenir ancak Emir durumu fark edip buluşma yerini değiştirir. Buluştuğu kişi ise Kemal'in abisidir. Kemal'in Asu'dan ayrıldığını öğrenen Nihan, artık onunla olan işbirliğinin bittiğini söylese de Kemal bunun nedenini öğrenmekte kararlıdır ve onu takip eder.

Kara Sevda’nın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Kemal ve Nihan, Ozan’ın ölümünün ardındaki gerçeği bulmak için birlikte hareket etmeye karar verirler. Ancak bu çok tehlikelidir ve Emir’in gözleri her an üstlerindedir. Vildan’ın Kemal’e gönderdiği günlük Fehime’nin eline geçmiştir. Oğlunun ofisine telefonunu teslim etmek için giden Fehime günlükte okuduklarının karşısında acı ile mutluluk arasında kavrulur.

Deniz’in öz torunu olduğu gerçeği onu çok mutlu etse de bu gerçeğin ateşten bir gömlek olduğunun farkındadır ve Nihan’ı uyararak çok üzgün olsa da bu gerçeğin aralarında kalması gerektiğinin altını çizer. Emir’in bitmek bilmez öfkesi Kemal’in babalık duyguları ile birleşirse ortalık savaş alanına dönecektir.

Kemal Ozan'ın ölümünü araştırmak için gerekli olan tüm bilgileri toplar ve bir gazetede basılan haberde odaklanır. O haberi yapan gazetecinin elinde daha çok bilgi ve resim olabileceğini düşünen Kemal, Nihan'dan onunla görüşmesini ister. Gazetecinin elindeki resimler onları çok önemli bilgilere ulaştırır. Ozan gerçekten öldürülmüştür.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *