» 
»
 

Kara Sevda 45. Bölüm fragmanı yayında! Nihan ve Kemal arasında neler oluyor?

Star TV ekranlarında yayınlandığı günden bu yana soluksuz izlenen dizi Kara Sevda 45. Bölüm 1. Fragmanı yayınlandı. Son bölümde Kemal ve Nihan arasındaki tehlikeli yakınlaşma dikkatleri çekerken yeni bölüm heyecanla beklenir oldu.

Nihan kalbi ve aklı arasında büyük bir çıkmaza girmiş intikam yeminleri ettiği Kemal’in suçsuzluğunun anlaşılması ile bütün dengeleri alt üst olmuştu? Kemal bir daha asla beraber olmam onu unutacağım naraları atarken, Nihan’a olan yakınlaşma çalışmaları kafaları kurcalıyor. Kemal gerçekten Nihan’ı unutamıyor mu? Yoksa bebeğin kendisine ait olup olmadığını anlamak için numara mı yapıyor?

Son bölümde Ozan’ın intihar etmediğine kesinlikle emin olan Nihan ve Kemal bu olayı çözmek için birlikte hareket etmeye karar verir. Yüzde yüz emin olmasalar da bütün oklar Emir’i göstermektedir ve Nihan onun açığını yakalayabilmek için odasına dinleme cihazı koyar. Son yaptığı telefon görüşmesi ikiliye önemli bir ipucu vermiştir.

Babasının dükkanını yakan Emir’den intikam almak için kolları sıvayan Kemal, Emir’in öldü sanılan annesini ortaya çıkarır. Galip hapse girerken, Emir yıllardır kendisinden gizlenen bir gerçeği öğrenir. Annesi babasının emri üzerine yıllardır ilaçla uyutuluyordur.

Peki şimdi ne olacak Emir babasından nasıl bir intikam alacak? Asu ile arasındaki nişan yüzüğünü atan Kemal, yeniden Nihan’ın peşinden koşmaya mı başlayacak? Emir’in annesi uyanacak mı? Galip hapisten çıkacak mı? Ozan’ı kim öldürdü? Tüm bu soruların cevapları için takipte kalın…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *