» 
»
 

Kara Sevda 46. bölüm fragmanında Kemal'e silah doğrultan kim?

Star TV ekranlarında Çarşamba akşamlarının fenomeni haline gelen dizisi Kara Sevda 46. bölüm fragmanı yayınlan mı? Yeni bölümde neler olacak? Kemal hapse girecek mi? Asu öldü mü? Kemal'e silah doğrultan kim? Son bölüm özeti ve yeni gelişmeler ayrıntılarda…

Nihan kurtulmayı başaraca mı? Kemal hapse girecek mi? Zehir Zehra'dan inikamını nasıl alacak? Reyting rekortmeni diziler arasında Çarşamba akşamlarına imzasını atmayı başaran Kara Sevda yeni bölümü ile nefes keserken Asu’nun Kemal’den ayrılmamak adına hazırladığı hain planları Nihan ve Kemal arasında büyük uçurumlar açılmasına sebep olur. Asu gerçekten hamile mi? Nihan Kemal’i kendinden uzaklaştırmak için nasıl bir plan yaptı? Kara Sevda 45. Bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanları için takipte kalın…

Kara Sevda 45. bölümde Nihan birkez daha kızı zarar görmesin diye Kemal'in aşkından uzaklaştırır kendini. Nihan'ın hala Kemal'i sevdiğine emin olan Emir ise Kemal'den kurtulmak için cinayet suçuyla onu hapse geri yollamak için yeni planlar yapar. Kemal ise Ozan cinayetinin izlerini sürerken komiserin Emir'le olan bağını bulur. Komiserin kardeşi çok hastadır ve onu tedavi ettirmek için polis maaşının yetmesi imkansızdır.

Emir yalan bir hamiledik haberi ile gazate manşetlerinde Asu ve Kemal'in görülmesini sağlar ve Kemal'i o haberleri Asu'nun verdiğine inanmasını sağlar oysa herşeyi tezgahlayan Emir'dir. Asu Kemal'e gerçekleri anlatmaya çalışsa da Kemal ona inan. Buna dayanamayan Asu intihar eder.

Kara Sevda son bölümde Ozan’ın intihar etmediği kesinleştiren Kemal, katili bulmak için yeniden iz sürmeye başlar. Araştırmalarında en büyük desteği de Nihan’dan alır. Onlar izlerin peşinde koşarken Kemal babasının dükkanını küle çeviren Emir’den intikamını almak için yıllardır herkesin öldü sandığı annesini tüm basının önünde ambulansla Emir’in evine gönderir.

Emir'in annesinin ortaya çıkması ile Galip'in yıllardır sakladığı bir yalanda gün ışığına çıkacaktır. Annesinin doktorunu bulan Kemal, doktorun Emir'e annesinin ilaçla uyutulduğu gerçeğini anlatmasını sağlar. Tüm bunlarla boğuşan Emir, şirket işlerini ilgilenmesi için Nihan'a bırakır. Oysa Kozcuoğlu soyadının en büyük düşmanı olan Nihan, şirketin batması için uğraşmaktadır.

Kemal gerçek katile ulaşabilmek adına Nihan'dan Emir'in odasına dinleme cihazı yerleştirmesini ister. Nihan ise Emir'in bunu anlayabileceğini düşünerek Deniz'in telsizini odada unutmuş gibi yapar ancak Emir bunu da anlar ve planlarını bozmak için Ozan'ın cinayetinde kendisine yardımcı olan isimle buluşma yerini değiştirir. 

Kemal ve Nihan'ın ortak çalışma kararı daha çok birarada olmalarına neden olmuş Kemal her geçen saniye ondan vazgeçeneyeceğini anlayarak, Asu'ya haksızlık yaptığına karar vermiştir. Bu kararla soluğu Asu'nun evinde alan Kemal ondan ayrılmak isediğini söyleyerek nişan yüzüğünü masaya bırakıp evden çıkıp gider.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *