» 
»
 

Kara Sevda 47. bölüm fragmanı 7 Kasım yeni gelişmeleri

Kara Sevda 46. bölümde Emir’in kardeşi Asu için döktüğü gözyaşları geceye damgasını vururken, 47. yeni bölüm fragmanının yayınlandı. Yeni bölümde nefesler tutulacak... Kara Sevda 46. bölüm özeti ve yeni bölüm dedikoduları haberimizde…

Star TV ekranlarını uzun soluklu dizisi Kara Sevda yayınlandığı ilk günden bu yana artan seyirci kitlesi ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kemal ve Nihan arasında yaşanan Kara Sevda’nın konu alındığı dizide, kardeşlik, ihanet, öfke ve intikam gibi konuların da işlenmesi dizi takipçilerinin sayısının her geçen gün artmasını sağlıyor.

Kara Sevda 46. Bölüm İçin geri sayımın başladığı şu dakikalarda, Asu öldü mü? Kemal ve Nihan kurtulmayı başaracak mı? Kemal hapse girecek mi? gibi sorular kafaları kurcalıyor. Geçtiğimiz hafta Nihan’ın buzhanenin içinde kilitli kalması tansiyonların yükselmesine neden olmuş, Nihan karakterinin nasıl kurtulacağı tartışmalara neden olmuştu. Sizce Kemal ve Nihan’ın kurtulmasına kim yardımcı olacak? Komiser mi? Ayhan mı?

Kara Sevda son bölümde Kemal, Nihan’a onu hala deli gibi sevdiğini ve istediğini açıklamış, bunu hisseden Emir ise ondan sonsuza dek kurtulmak için hain bir yapmıştır. Ozan’ın cinayetinde kilit isimlerden biri olan kişiyi Kemal’in önüne yem olarak atan Emir onu öldürüp bu suçu Kemal’in üzerine atarak hapse girmesini sağlamaya kararlıdır.

Ancak hesaba katmadığı tek şey Nihan’ın takip ediyor olmasıdır. Emir’in peşinden adamla buluşacağı depoya giden Nihan, saklanmak için girdiği buzhanede kilitli kalır ve her zamanki gibi onu kurtarması için Kemal’i arar. O esnada kendisine kurulan tuzağın içinden sıyrılmaya çalışan Kemal, polislerin gelişine aldırış etmeden, Nihan’ı kurtarmak için bulunduğu yerden kaçar.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *