» 
»
 

Kara Sevda 52. Bölüm 2. tanıtımı nefes kesiyor

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda 52. yeni bölüm fragmanları bölümle ilgili önemli ipuçları vermeye devam ediyor. 18 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanacak bölüm yine çok konuşulacak. İşte detaylar…

Kemal’in Deniz’le ilgili gerçekleri öğrenmesi ile Kara Sevda dizisinde yeni heyecanlar yaşanmaya başlar. Şimdiye kadar Deniz’i korumak adına Kemal’den uzak tutmaya çalışan Nihan’ı gerçeğin gün yüzüne çıkması ile çok daha zor günler beklemektedir.

Kara sevda 52. Bölüm fragmanında Kemal, hem hesap sormak, hem Nihan’ı ve kızını geri almak için onların yayına gitmeyi başarsa da bunun ne gibi tehlikeler yaratabileceğini bilen Nihan, Kemal’den gitmesini ister. Ancak Kemal kızını geri almaya kararlıdır ve onu da yanına alarak oradan uzaklaşır.

Kemal’in arkasında çıkarak onu takip etmeye başlayan Nihan ise ölümle burun buruna gelir. Nihan’ın kaza yapması Kemal’in başına gelebilecek en kötü olay gibi görünse de asıl tehlike geriden gelmektedir. Emir eve gittiğinde Nihan ve Deniz’i evde bulamamış, bir terslik olduğunu anlayıp yollara düşmüştür.

Kara Sevda 52. bölümde neler olacak? Nihan kaza yapacak mı? Kemal Nihan'ı bırakıp gidecek mi? Yoksa Kemal'i Nihan'ın yanında gören Emir, Deniz'i Kemal'in arabasından alıp kayıplara mı karışacak... Kara Sevda da savaş yeni başlıyor...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *