» 
»
 

Kara Sevda 57. yeni bölümde Emir, Zeynep'i kurtarıyor

Kara Sevda 56. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Emir, Zeynep'in açığa çıkmasına izin vermiyor. Kemal izleri takip ederek katile ulaşabilecek mi? Ozan'ı kim öldürdü? Yeni bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar

Kara Sevda 57. bölüm yine nefesleri kesecek... Star TV ekranlarının soluksuz izlenen dizisi Kara Sevda yeni bölüm için geri sayım başladı. Dizide artık tüm sırlar ortaya döküldü. Biri hariç Ozan’ın kim öldürdü? Zeynep mi? Emir mi? Kemal Deniz’in kendi kızı olduğunu kanıtlayabilecek mi? Nihan bu amansız savaşın ortasında kendisi ve kızını koruyabilmek için ne yapacak? Yoksa Nihan kimsenin haberinin olmadığı bir yolculuğa mı çıkıyor?

Kara Sevda 56. bölümde sevdiğinin hapse girmesini hazmedemeyen Nihan, Emir'in babasına Deniz'le ilgili tüm gerçeği anlatır. Ancak umduğu tepkiyi almaz. Emir ise savaşı kazanabilmek adına en acımasız silahlarını ortaya çıkarır. Kemal'in yeniden gücünü kazanıp kızını geri alması için güç Zehra'nın elindedir. Kendini Zehra'ya teslim eden Kemal, onun verdiği akıllarla babalık davası açar. Bu da onun dava sonuçlanana kadar hapisten çıkmasını sağlar.

Nihan, izleri takip etmeye başlar. İlk olarak efsaneyi köşeye sıkıştırır ve Ozan'ın öldüğü gece Emir'in odasında ne duyduğunu sorar. Aldığı cevap onu daha çok üzse de Emir'i alt etmenin kapıları yavaş yavaş açılmaktadır. Kemal, Hakan'a giderek Ozan cinayetini aydınlatmak için yardım ister. Hakan artık Kemal ile aynı cephede olsa da ona tüm ipuçlarını vermek için biraz zamana ihtiyacı vardır.

 

Kara Sevda 55. Bölümde Kemal Emir’i oyuna getirip kızını yanına almayı başarsa da onu ülkeden uzaklaştırmak için yaptığı planı uygulamaya koyamamıştır. Kızını anne ve babasına emanet etmek için yeni bir plan kuran Kemal, son bir akşam daha kızı ile vakit geçirme imkanı bulur. Deniz’i bir daha göremeyeceğini düşünen Nihan ise Emir’i uyutup, Kemal ve Deniz’in yanına gider.

Deniz’in yüzündeki kızarıklıkları gören Nihan, bir şeylerin yolunda gitmediğini anlar ve çok tehlikeli olsa da Kemal’le birlikte Deniz’i doktora götürür. Deniz’in sağlığı için önemli bir durum olmasa da hastaneye gitmeleri ihbar alan polisleri harekete geçirir. Bu tehlikeyi de atlatmayı başaran Kemal, ertesi sabah Deniz'i de alarak kısa bir süre için de olsa yeni bir hayata yelken açmaları için anne ve babasından hazırlanmasını ister.

Kemal kendince kusursuz bir plan yapsa da Emir'in entrikalar yaratmakta kusursuz çalışan zekası bu oyunu yerle bir eder. Deniz yeniden Emir'in kucağına dönerken, Kemal ve ailesi hapsin yolunu tutar.

Kara Sevda 57. bölüm tanıtımı henüz yayınlanmadı ancak, 22 Şubat akşamı yayınlanacak yeni bölüm tanıtımları ve bölüm dedikoduları için takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *