» 
»
 

Kara Sevda 58. bölümde Kemal’e gelen flashın içerisinde ne var?

Kara Sevda 52. Bölüm tanıtımı yayınlandı. 1 Mart Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümde Zeynep hayatta kalırken, Kemal öğrendiği gerçeklerle ölüyor. İşte ayrıntılar…

Star TV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda 58. Bölüm için geri sayım başladı. Son bölümde Zeynep’in intihar sahnesi geceye damgasını vururken, Zeynep öldü mü? Hazal Filiz diziden ayrıldı mı soruları günlerce kafaları karıştırdı. Tanıtımda Zeynep’in hayatta kaldığı görülürken şimdide Kemal’e gönderilen flashın içerisinde ne olduğu gündeme oturdu.

Kara Sevda son bölümde Emir son anda Nihan ve Kemal’i sonsuza kadar ayıracak planını hayata geçirmekten vazgeçip, Zeynep’i oyun alanından kaçırır. Bunu yapması onu çok büyük zorluklara itecek olsa da kendisini koşulsuz seven üstelik bebeğini taşıyan bir kadını kendi elleri ile teslim etmek içine sinmez. Yine de ellerindeki ipuçlarını birleştiren Nihan ve Kemal, adım adım Zeynep’e doğru yaklaşmaktadır.

Bu arada Nihan’a tuzak kuran Emir onu basın önünde sorumsuz bir anne pozisyonuna sokmaya çalışır ve ilk aşamada başarılıda olur. İkinci aşamada ise Nihan, basının önene geçip anneliği ile ilgili özür dileyecek böylece olurda Emir ile boşanırsa Deniz’in velayetini alabilmek adına ona büyük bir koz vermiş olacaktır. İşte tamda Emir’in hazırladığı kurgunun ortasında basın mensuplarının karşısında beklenmedik bir şey olur ve Nihan yıllarca sustuğu her şeyi bir anda kusarak bu evliliğin sadece bir kurgu olduğunu açıklar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *