» 
»
 

Kara Sevda 58. yeni bölümde neler olacak? Zeynep öldü mü?

Kara Sevda 57. bölümü ile heyecanı en yüksek noktaya taşırken, yeni bölüm de izleyiciyi nelerin beklediği merak konusu oluyor. Kara Sevda 58. Bölümde neler yaşanacak? Ozan’ın katili gerçekten Zeynep mi? İşte detaylar...

Kara Sevda 57. Bölümü ile 22 Şubat akşamı Star TV ekranlarında olacak. Dengelerin değişmeye başladığı dizide Zeynep’in Kemal’in elinden kurtulup kurtulamayacağı merak konusu. Bir diğer soru ise Ozan’ı gerçekten Zeynep’in mi öldürdüğü yoksa buda Emir’in bir oyunu mu? Kara Sevda 58. Bölüm tanıtımı ve 57. Bölüm özeti için takipte kalın…

Kara Sevda 57. bölümde Zeynep'in hamile olduğunu öğrenen Emir onu kurtarmak için depoya gider ve saklar, depoda kimseyi bulamayan Nihan deliye dönerken Kemal orada birilerinin olduğunu anlayarak araştırmaya başlar. Zeynep köşeye sıkışmış bir halde abisi Tarık'tan yardım ister. Kemal ve Nihan ipuçlarını takip ettikçe izler onları Zeynep'e götürmektedir.

Zeynep'i sorguya alan Kemal, kendisine söylediği yalanlarla ikna olmuş gibi davransa da araştırmalara devam eder. Zeynep'in yalan söylediğini anlayan Kemal, yeniden Zeynep'in karşısına çıktığında ise onun Emir'den birkez daha hamile kaldığını öğrenir. Bu arada Deniz'i elinden almalarına izin vermemekte kararlı olan Emir, Nihan'a komplo kurar ve onu basının önünde bebeğini arabada unutan bir anneymiş gibi lanse eder.

Kara Sevda’nın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Kemal, hapisten çıkabilmek için babalık davası açmış, bu dava kapsamında dava sonuçlanana kadar hapis cezası ertelenmişti. Nihan, artık deniz gerçeğini herkese haykırmaya başlamış ancak bundan rahatsızlık duyan Emir, Kemal’in canını yakmak ve onu Nihan’la ayırmak için Ozan’ın katili olduğuna inandıkları kişi ile bir buluşma ayarlamıştı.

Kemal ve Nihan’ı ayırmak adına Zeynep’i harcayan Emir, son anda Zeynep’in hamile olduğunu öğrenmesinin ardından onu yem etmekten vaz geçmiş, bu kez de onu kurtarmak adına kolları sıvamıştı. Peki Zeynep o depodan kurtulabilecek mi? Emir neden Zeynep’e yardım ediyor? Tüm bu soruların cevabı bu akşam ortaya çıkacak..

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *