» 
 

Karadenizli ünlü şarkıcı Adnan Yılmaz Sakarya'da gözaltına alındı

Müzik camiasında Kont Adnan lakabı ile tanınan ve bir süredir belgede sahtecilik suçunda araması bulunan Adnan Yılmaz Sakarya gişelerinde yapılan polis kontrolünde gözaltına alındı...

Aslen Trabzon Maçka'lı olan ve bir dönem 'Kuş foli koma foli' şarkısı ile adından oldukça söz ettiren müzik camiası içerisinde Kont Adnan lakabı ile tanınan Adnan Yılmaz'ın alınan bilgilere göre resmi belge üzerinde sahtecilik yapma suçunda araması bulunmaktaydı. Yılmaz TEM yolu üzerinde bulunan Adapazarı gişelerinden dün akşam saatlerinde otomobili ile geçmek üzere iken polis ekiplerinin kimlik kontrolüne takılarak gözaltına alındı. Ünlü şarkıcı ifadesinin alınması için polis ekiplerince Sakarya adliyesine sevk edildi. Tutuklamaya konu olan resmi belgede sahtecilik olayının İstanbul'da araç muayenesi için sahte belge düzenlediği iddiası ile kendisine açılan dava duruşmasına katılmamasından kaynaklandığı öğrenildi.

Maçka'da dünyaya gelen Yılmaz, ilerleyen yıllar içerisinde ailesinin taşınması dolayısıyla Adapazarı'na yerleşmiş daha sonra buradanda taşınarak Almanya'ya yerleşmişti. Müzik çalışmalarına yurt dışında başlayan Adnan Yılmaz 'Kuş foli koma foli' adlı çalışması ile şöhretin kapılarını aralamış oldu. 2009 senesi itibariyle maddi durumundaki sıkıntılardan dolayı bunalıma girerek ptikolojik destek alan sanatçı bu sebeple şöhretinde bir gerileme dönemi yaşamıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *