» 
 

Karagül'ün Ada'sı Ayça Ayşin Turan'a dudak uçuklatacak zam!

Karagül dizisinin başarılı oyuncusu Ayça Ayşin Turan'a dudak uçuklatacak zam yapıldı. Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz güzel aktris yeni projesi 'Yalancı Sevgilim' ile yüzde yüz zamlı olarak ekran macerasını kaldığı yerden devam ettirecek.

Karagül dizisinin başarılı oyuncusu Ayça Ayşin Turan'a dudak uçuklatacak maaş zammı yapıldı. Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz güzel aktris, yeni projesi 'Yalancı Sevgilim' ile yüzde yüz zamlı olarak ekran macerasını kaldığı yerden devam ettirecek.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Karagül dizisinin başarılı ve güzel oyuncusu Ayça Ayşin Turan’ın, yeni projesi olan ‘Yalancı Sevgilim’ de ‘Karagül’de aldığı maaşın tam 10 katını alacağı belirtildi. 3 binden 30 bine yükseltilen maaşı duyanları hayrete düşürüyor.

Karagül’de bölüm başına 3 bin kazanan güzel oyuncu, maaşını arttırmayı başardı. Başka bir haber kaynağına göre, yetenekli oyuncu, menajerlik, vergiler ve stopaj da dâhil yapımcılığını üstlenecek kişiye 30 bin TL’ ye mal olacak. Böylelikle başarılı aktris yüzde yüz zam almış olacak.

Başka bir taraftan 4 sezon boyunca oynadığı dizisi ‘Karagül’ün yapımcısı Şükrü Avşar ile uzun vade ile anlaşmalı olduğu ve yeni projelerde yer almak için Avşar’ın izninin olması gerektiği öğrenildi. Yapımcı Şükrü Avşar, başarılı oyuncu Ayça Ayşin Turan’ın önünü açmak amacı ile başka bir yapımcının projelerinde yer almasına müsaade ettiğini belirtti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *