» 
»
 

Kardeşi tarafından 7 kez bıçaklanan genç ağır yaralandı

Konya'nın Meram İlçesinde ağabeyi 32 yaşındaki Mehmet Emin Avcı ile tartışan 29 yaşındaki Ramazan Avcı, bir anda tartışmanın alevlenmesi ile 7 yerinden bıçakladı ve panikle yalın ayak kaçtı. Ağabey Mehmet Emin Avcı'nın ağır yaralandığı ve durumunun ciddiyetini koruduğu bilgisi alındı.

Konya'nın Meral İlçesinde evlerinde tartışan ağabey ve kardeşin tartışmalarının şiddetinin artması ile kardeşi ağabeyini eline aldığı bıçakla 7 yerinden bıçaklayıp daha sonrasında panikle yalın ayak bir şekilde kaçtı. Meydana gelen olay, dün gece saat 00:15 sıralarında Konya'nın Meram İlçesinin Armağan Mahallesi Utarit Sokağında gerçekleşti. 32 yaşındaki Mehmet Emin Avcı ile 29 yaşındaki Ramazan Avcı henüz nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü kendi oturdukları evde tartışmaya başladılar.

Tartışmanın şiddetinin artması ile birlikte yanında taşımış olduğu bıçak ile ağabeyi Mehmet Amin Avcı'nın 7 yerinden bıçaklayan Ramazan Avcı o anki panikle ayakkabılarını bile giymeden yalın ayak bir şekilde olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin ihbarları üzerine polis ve acil sağlık ekipleri olay yerine intikal ettiler. Acil sağlık ekipleri 7 yerinden bıçaklanıp ağır yaralanan ağabey Mehmet Emin Avcı'ya yapılan ilk müdahalenin ardından Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Ağabeyini yaralayan Ramazan Avcı'nın yakalanması için polis ekipleri çalışma başlattı. Ağabey Mehmet Emin Avcı'nın durumunun ağır olduğu öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *