» 
»
 

Karpuz çekirdeği boğazına kaçan küçük çocuk hayatını kaybetti

İzmir'in Buca İlçesinde boğazına karpuz çekirdeği kaçan 2 yaşındaki çocuk, kaldırıldığı Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yoğun bakım ünitesinde verdiği yaşam mücadelesini yitirdi.

İzmir Buca'da, nefes borusuna karpuzun çekirdeği kaçan 2 yaşındaki küçük çocuk yaşamını yitirdi. Olaydan alınan bilgilere göre, geçtiğimiz hafta Buca'nın Efeler Mahallesi'nde bulunan evinde, 2 yaşındaki küçük Eymen Çınar Tel'in boğazına karpuz yerken karpuzun çekirdeği kaçtı. Çocuğun nefes almakta güçlük çektiğini gören ailesi, onu Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü.

13 Ekim'de meydana gelen olayda, anne ve babası ile sofrada karpuz yediği sırada rahatsızlaşan ve nefes almakta zorluk yaşayan çocuk, anne ve babası ile Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Nefes borusuna karpuz çekirdeği kaçtığı belirlenen Eymen Çınar Tel, kaldırıldığı Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaklaşık bir haftadır yoğun bakımda tedavi altına alındı. Ancak, Eymen Çınar Tel doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Eymen Çınar Tel'in cansız bedeni savcının incelemesinin ardından, ölüm nedeninin netleşmesi amacı ile otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *