» 
»
 

Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi’nin önünden silah sesleri yükseldi

İstanbul’da sıcak saatler… İddialara göre Alaattin Çakıcı'nın Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi’ne alınmamasına sinirlenen bir şahıs havaya ateş açtı.

Alınan bilgilere göre geçtiğimiz günlerde rahatsızlanması üzerine Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilen Alaattin Çakıcı hasta mahkum koğuşu olmadığı için hastaneye kabul edilmemişti. İddia edildiği üzere Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelen Ferdi E., Çakıcı'nın hastaneye alınmamasına tepki olarak havaya ateş etti. Hastanenin Başhekimlik binasına girerek havaya ateş açan şahıs, hastanede paniğe neden oldu.

Bölgeye sevk edilen polis ekipleri tarafından gözaltına alınan şahsın emniyette verdiği ifadede, eşinden ayrılmasından dolayı psikolojik sorunlar yaşadığını belirterek, Çakıcı'yı tanımadığını ancak yaşam tarzını sevdiğini söylediği öğrenildi. Olay kapsamında polis ekiplerince yapılan soruşturmalarda da Ferdi E.'nin sabaha kadar alkol aldığı Gaziosmanpaşa Hastanesi önünden taksiye binerek Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine gittiğini söyleyen Ferdi E.'nin başhekimlik binasına girerek silahla ateş etiğini bilgilerine ulaşıldığı kaydedildi.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *