» 
»
 

Kaybolan Çiçekler 13 aydır kayıp olan Bayram ve Dursun Kaan'ı arıyor

Fox TV ekranlarının yeni programı Kaybolan Çiçekler 16 Ocak bölümü yayınlandı. İlk bölümü ile izleyicisiyle buluşan Kaybolan Çiçekler 13 aydır kayıp olan Bayram ve Dursun Kaan'ı arıyor. Canlı yayında gözyaşlarının sel olduğu programda, kaybolan Bayram ve Dursun Kaan bulunacak mı? Ayrıntılar haberde...

Sunuculuğu İnci Ertuğrul'un üstlendiği Fox TV ekranlarının yeni programı Kaybolan Çiçekler ilk bölümü ile 16 Ocak Pazartesi günü izleyicisiyle buluştu. Kaybolan çocukları bulmak için mücadele veren Kaybolan Çiçekler programında, 13 aydır kayıp olan Bayram ve Dursun Kaan'ın bulunması için anneleri canlı yayında olanları anlatıyor.

Tokat'a bağlı Reşadiye'de 13 ay önce kaybolan 8 yaşındaki Bayram Erol ve 5 yaşındaki Dursun Kaan Taşçı tam 13 aydır kayıplar. Annelerine haber vererek yeni sahaya giden Bayram ve Dursun Kaan en son olarak bir görevli tarafından yeni sahanın orda görülüyor. 13 ay önce inşaat halinde bulunan yeni saha alanına giden çocuklar, bir süre ortalıkta gözükmeyince annelerinin telaşlanmasına neden oluyor. Yapılan aramalar neticesinde Bayram ve Dursun Kaan bir türlü bulunamadı.

Kaybolan Çiçekler programına başvuruda bulunan kayıp çocukların ailesi, çocuklarının nasıl kaybolduğunu anlatıyor. Çocukların nerede kaybolduklarına dair detayları anlatan çocukların anneleri ve kaybolan 8 yaşındaki Bayram Erol'un dedesi, çocukların en son görüldüğü noktaları gösteriyor. Canlı yayına bağlanan bir izleyici, Bayram ve Dursun Kaan'a benzeyen iki çocuğu iki ay öncesinde Sefaköy metrobüs durağının üstünde gördüğünü söylüyor.

Ayrıntılar gelmeye devam edecek...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *