» 
»
 

Kaybolan Çiçekler 16 yaşındaki Ayşegül'ü arıyor

Fox TV ekranlarının yeni programı Kaybolan Çiçekler 17 Aralık 2. bölümü ile izleyicileriyle buluştu. Kaybolan Çiçekler'de bugün 16 yaşındaki Ayşegül Yolcu aranıyor. Adana'da kaybolan Ayşegül bulunacak mı? Ayrıntılar haberde...

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında saat 10.00'da yayınlanan Kaybolan Çiçekler programı bugün 2. bölümü ile izleyicileri karşısına çıktı. Kaybolan Çiçekler 17 Aralık bölümünde 16 yaşındaki Ayşegül Yolcu'yu arıyor. 

Dershaneye gitmek için evden çıkan 16 yaşındaki Ayşegül’den haber alınamıyor. Adana’da yaşayan Yolcu ailesi 19 Aralık 2016 tarihinde 16 yaşındaki kızları Ayşegül’ün sabah saatlerinde okula gitmesinin ardından kendisinden bir daha haber alamadı. Sabah saatlerinde kızını dershaneye gönderen anne, akşam kızının eve gelmesi gereken saatte gelmemesi üzerine telaşlanarak karakola kayıp ihbarında bulunuyorlar.

Adana’da 16 Aralık 2016 tarihinde kızlarının kaybolmasının ardından, kızının telefonundan anne Fatma Yolcu’ya bir arama geldi. Telefondaki kişi, “Onları boşuna arama, onlar birbirlerini seviyorlar” diyerek telefonu kapattı. Bu telefon üzerine paniğe kapılan anne Fatma Yolcu ile baba Cemil Yolcu karakola gitti.

O günden bu yana kızlarından bir türlü haber alamayan aile, kızları Ayşegül Yolcu’nun biran önce bulunması için Kayıp Çiçekler programına başvuruda bulundu. Peki, Ayşegül nerede? Adana'da kaybolan 16 yaşındaki Ayşegül bulunacak mı?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *