» 
»
 

Kaybolan Çiçekler Aras bebeği aramayı sürdürüyor (28 Mart)

Babası Bayram tarafından annesinden kaçırılına Aras bebek Kaybolan Çiçekler ekibi tarafından kapı kapı dolaşarak aramaya devam ediyor. Kaybolan Çiçekler'de Aras bebek bulundu mu? İşte detaylar...

Kaybolan Çiçekler Aras bebeği aramaya devam ederken çeşitli gelişmeler de yaşanıyor. Programa bağlanan Fox TV haber müdürü verdiği bilgilerde Aras bebeğin kaçırılması muhtemel 4 il olduğunu açıkadı. Kütahya, Eskişehir, Konya ve Antalya illerinde bugün çeşitli adreslere baskın yapılacağı belirtilirken, programda yer almayan ancak emniyetin ve Kaybolan Çiçekler ekibinin bahsi geçen adresler dışında da gelen istihbaratlar doğrultusunda iz sürdüğü de kaydedildi.

Aras bebek nerede?

Aras'ın annesi Cansu 3 aydır bebeğini görmemiş olmanın acısıyla sürekli gözyaşı dökerken, Kaybolan Çiçekler ekibi de Eskişehir'de olduğu belirtilen Aras bebeği bulmak için kapı kapı şehirdeki belirtilen adresleri geziyor ve bir ipucu bulmaya çalışıyor. Eşi Bayram ile internetten tanışarak evlendiğini belirten Cansu, iddiasına göre ayrı eve çıkma isteği nedeniyle kayınpederi ile tartışması üzerine eşinin üzerine yürümesi sonrasında kendisini korumak için ev sahibi komşusuna üst kata çıkmıştı. Baba Bayram bunun üzerine Aras bebeği de alarak babasıyla birlikte evi terk etti. Bir süre sonra eve dönen Cansu, evde ne Bayram'ı ne de bebeğini bulamayınca dünyası karardı.

Anne Cansu'ya eşi Bayram'ın daha sonra araması sırasında Aras'ı ona göstermeyeceğini, kokusuna dahi hasret bırakacağını belirtmesinin ardından bebeğini bulmak için bütün umutları sönen Cansu Kaybolan Çiçekler programında bir süredir Aras'ın bulunması için bekleyişte. Programa bağlanan kayınpeder İsmail ise ne oğlunun ne de torununun nerede olduğunu bilmediğini, aile düzeninin bozulduğunu dile getirince program sunucusu İnci Ertuğrul oldukça sinirlenmiş ve "hangi aile" diyerek tepki göstermişti.

HALA DÖNDÜ HANIM CANLI YAYINDA KONUŞTU

Bayram'ın çok fazla görüşmediği ancak bebeği alarak yanına kaçırdığı iddia edilen öz annesi Hürmüz hanımın yanında olduğu belirtilirken, Eskişehir'de gidilen adreslerde şu ana kadar kendisine ulaşılamadı. Canlı yayına bağlanan Bayram'ın kız kardeşi Aras'ın halası Döndü hanım ise ailesinin parçalandığını, babasının hiç yanında olmadığını iddia etti ve kardeşinin bebeğini hiç görmeyen Döndü artık Aras bebeğin bulunmasını istedi.

Bayram Aras bebeği nereye götürdü henüz belli olmasa da yapılan çağrılarda velayeti annede olan bir bebeğin kaçırılması nedeniyle bebeği kaçıran herkesin ceza almasının söz konusu olduğu, Aras bebek ile ilgili polis kanalıyla da arama başlatıldığı belirtiliyor.

BABAANNE HÜRMÜZ HANIM TELEFONLA BAĞLANDI

Gözyaşları içinde konuşan Hürmüz hanım, Cansu'nun durumuna çok üzüldüğünü, daha Aras bebeğin yüzünü görmediğini dile getirdi. Ağlayarak konuşan Hürmüz hanım, Cansu'nun yanında olduğunu, torununun bulunması için elinden geleni yapacağını belirtti. Kayınvalide Hürmüz hanım, kendisinin de bir anne olduğunu, aynı şeyleri Cansu'nun yaşamasını istemediğini ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *