» 
 

Kaybolan Çiçekler Ecrin dosyasını yeniden açıyor

İnci Ertuğrul'un sunumuyla Kaybolan Çiçekler yeni sezonda da kayıpları aramaya, bilinmeyenleri ortaya çıkarmaya devam ediyor. Yeni sezonda kayıp Ecrin ile Damla cinayeti dosyaları yeniden açılıyor.

Tüm Türkiye'nin ilgi ile takip ettiği kayıpların arandığı, kavuşmaların yaşandığı program Kaybolan Çiçekler, yeni sezonda bazı dosyaları yeniden gündeme taşıyor. Mardin Midyat'ta 14 Haziran 2015'te Harmanlı köyünde kaybolan Ecrin bulunabilecek mi merak edilirken, son programda bazı gelişmeler de yaşandı. 4 yaşındaki Ecrin'in köyde annesi ile misafirlikteyken dayısı tarafından para verildikten sonra annesinin de izniyle bakkala gittiği, daha sonra kendisinden bir haber alınamadığı biliniyordu. Ecrin'i son gören bazı kişiler Kaybolan Çiçekler ekibine o anları paylaştı.

Evinin önünden 1 Şubat 2004'te kaçırılan Damla Çelik'in 1 gün sonra cinsel istismara maruz kaldığı ve vahşice öldürüldüğü ortaya çıkmış ancak üzerinden 13 yıl geçmesine rağmen katil ya da katil zanlıları bulunamamıştı. Kaybolan Çiçekler ekibi, Damla Çelik cinayeti dosyasını yeniden açtı ve vahşi cinayet sonrasında yaşanan gelişmeler masaya yatırıldı. Damla Çelik ile ilgili gelişmeler neler olacak merakla bekleniyor.

Kaybolan Çiçekler yeni sezonda hafta içi her gün saat 10:30'da Fox ekranlarına gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezon pek çok kaybı ailelerine kavuşturan program yeni bölümleri ile de büyük bir merakla takip edilmeye devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *