» 
»
 

Kaybolan Çiçekler Hatice kayıp mı yoksa öldürüldü mü ? 16 Mayıs

Bundan 7 ay önce ortadan kaybolan Hatice için arama çalışmaları sürerken, bir taraftan da cinayete mi kurban gittiği soruları kafaları karıştırıyor.

Tam 7 ay önce, annesi evdeyken dışarı çıkan, bir daha da geri dönmeyen 16 yaşındaki Hatice'nin annesi Fadime'nin anlattıkları birbirini tutmadığı için kafalarda soru işareti bırakıyor. Uzmanların görüşüne göre Hatice ile Soner arasında bir şey var mıydı sorusuna önce yoktu diye ısrar eden anne FadimeTaşkın'ın, daha sonraki cümlelerinde bilmediğini söylemesi çelikilere ve İnci Eğturğrul'un tepkilerine yol açtı.

Telefona Soner'in yengesi bağlanarak sok etkisi yaratacak sözler söyledi. Yenge Ferizan Hanım, anne FadimeHanım ve baba Ali Bey'in yalan söylediğini, her şeyi sakladıklarınıı iddia etti. Sözlerine devam eden Ferizan Hanım, “Gerçekleri bulmak istiyorlarsa gerçekleri anlatmalarını “ istedi.  Kızlarının nerede olduğunu kendi anne ve babasının bildiğini söyleyen akraba Ferizan Hanım,  Soner'in nerede olduğunu kendisinin de bilmediğini, "Soner evini satmaya çok önceden karar vermişti, bunun Hatice ile bir ilgisi yoktu" dedi.

Kızlarının hayatta olduğuna inanan ailesi, kendilerine ihbar, ve bilgiler geldiğini kızlarının mutlak bir şekilde hayatta olduğunu sözlerine ekledi. Kızının kaybolmasından önceki gün anne Fadime Taşkın'ın Hatice'yi dövdüğü, eve kilitlediği iddialarına hem annenin hem babanın hayır cevabı vermesi stüdyoda şaşkınlık yarattı. İstihbarat sorumlusu Özkan Yıldırım, ailenin anlattıklarıyla ellerinde olan kanıtların arasında hiç bir bağlantı olmadığını belirtirken, Hatice'nin kaybolduğu sabah ve 1 gün öncesinde aile ve Sedat arasında cep telefonlarında bir görüşme kaydı olmadığı halde ailenin böyle bir görüşme yaptığını söylemesi çelişkileri artırmaya devam ediyor.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *