» 
»
 

Kaybolan Çiçekler Kadriye aramalarını sürdürüyor (14 Nisan)

Bu hafta Ceylin'in babası, babannesi ve dedesine kavuşturan Kaybolan Çiçekler Kadriye'yi aramayı sürdürüyor. Kadriye bulunacak mı?

Kayıpları ailelerine kavuşturmak için bucak bucak Türkiye'yi dolaşan ve geniş ekibiyle her kayıp için ayrı ayrı çalışma yürüten Kaybolan Çiçekler ekibi Kadriye'yi arama çalışmalarını sürdürüyor. 17 yaşındaki Kadriye hala bulunamazken, 5 yıldır küçük kızla ilişkisi olduğu belirtilen Mehmet Liv'in ölümü de sırrını koruyor. İzmir'in Bayındır ilçesinden kaybolan ve gelen ihbarlar üzerine aramaların Çimentepe mahallesinde yoğunlaştığı Kadriye olayında polis ve jandarma kuvvetleri Gümüldür ve Özdere çevrelerini abluka altına aldı.

Kaybolan Kadriye olayı ile ilgili savcılık da harekete geçti ve bugün canlı yayın sırasında Kadriye'nin annesi ve babası savcılığa detaylı ifade vermek üzere götürüldü. Karanlık çetelerin eline düştüğü ve kızıyla birlikte Çimentepe'de bir evde tutulduğu iddia edilen Kadriye ile ilgili dün gelen telefon kafaları karıştırdı. Kadriye'nin yeri ile ilgili bilgi veren Hülya hanıma kızından telefon geldi ve Kadriye'nin Gümüldür'e götürüldüğünü söyledi. Ancak Kadriye'nin kimler tarafından nereye götürüldüğü konusunda herhangi bir bilgi verilmemesi üzerine Hülya hanım telefonun karanlık kişilerce arama çalışmalarını yanlış yönlendirmek amacıyla yaptırılmış olabileceğini dile getirdi.

ARAS BEBEK DE ORTADA YOK
3.5 yaşındaki Aras bebeğin Kaybolan Çiçekler ekibince aranmasına devam ediliyor. Babası Bayram G. tarafından anne Cansu'dan kaçırılan ve yapılan çağrılara rağmen ortaya çıkarılmayan Aras bebek bulunacak mı merak edilirken, Haber Müdürü Recep Eser bebeğin babası Bayram G. ile dün bir telefon görüşmesi yaptığını, Bayram'ın bebeği annesine vermeyi reddettiğini ve vicdanen de bir rahatsızlık duymadığını belirtti.

CEYLİN AİLESİNE KAVUŞTU
6 yaşındaki Ceylin, annesi tarafından 11 Mart'ta kaçırılmış, programda aranmaya başlamasından kısa süre sonra ise baba Recep bey canlı yayında Ceylin'in velayetini aldığını duyurmuştu. Bunun üzerine aradan geçen 1 ay sonunda Ceylin babası, babaannesi ve dedesine kavuştu. Gözyaşlarının sel olduğu buluşmada baba Recep Mutlu Kaybolan Çiçekler ekibine teşekkürlerini iletti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *