» 
»
 

Kaybolan Çiçekler Kadriye bulundu mu şantaj mı yapılıyor? (28 Mart)

Kadriye olayında yaşanan gelişmeler Kaybolan Çiçekler'de tartışılmaya devam ediyor. Kadriye bulundu mu, son gelişmeler neler oldu işte detaylar...

Kaybolan Çiçekler'de Kadriye aranıyor ancak ortaya çıkan yeni iddialar programda şok etkisi yaratmaya da devam ediyor. Bakkal Mehmet Liv'in Kadriye'yi hemen her gün aradığı ve her aramasından önce baba Ercan'ı aramış olduğu bilgisi programa bomba gibi düştü. Bakkal Mehmet'in baba Ercan'ı neden Kadriye'yi aramadan önce her seferinde aradığı sorusu henüz cevabını bulamazken, telefon kayıtlarında Mehmet Liv'in ölümünden önce yaptığı telefon konuşması da dikkatleri çekti. Mehmet Liv'e şantaj yapılmış olma ihtimalini değerlendiren Kaybolan Çiçekler ekibi, oğlu ile yapılan canlı bağlantıda da bu konuda sorular yöneltti ancak Mehmet Liv'in oğlu herhangi birinden şüphelenmediğini, Ercan beyin bilgisi olduğunu ancak konuşmadığını iddia etti.

Kadriye dosyasında yaşanan yeni gelişmeler acaba Kadriye'ye Mehmet Liv ile video görüntülerinin internete verilmesi yönünde şantaj mı yapıldığı sorusunu gündeme getirirken, Mehmet Liv'in de tehdit edilmesi nedeniyle canına kıydığı şüphesi üzerinde duruluyor. Kaybolan Çiçekler'de Kadriye acaba hayatta mı sorusunu da gündeme getiren İnci Ertuğrul, henüz kendisine ait somut bir iz bulunamamış olması nedeniyle Kadriye'nin de hayatından şüphe ettiğini dile getirdi. Acaba Kadriye hayatta mı yoksa o da Mehmet Liv'e yapıldığı iddia edildiği gibi tehdit mi ediliyor merak ediliyor.

Kaybolduğu son güne kadar Kadriye'nin Olcay adlı kişiyle mesajlaştığı bilgisini paylaşan Haber Müdürü Recep Eser, acaba Kadriye Olcay'ın tanıdığı kişilerce mi kaçırıldı sorusunu sorarak olaya başka bir boyut kazandırdı. Kadriye'nin Olcay adlı kişiyle neden mesajlaştığı merak edilirken, her yeni çıkan bilgi olayın farklı yönlerini ortaya koyuyor. Olcay hakkında bilgi alabilmek için Furunlu köyünden Kadriye'nin de bir zaman arkadaşı olan Olcay'ın eski nişanlısı Melek ile canlı bağlantı gerçekleştirildi. Melek, nişanı atmasında Kadriye'nin bir ilgisi bulunmadığını, ailelerin anlaşamaması nedeniyle Olcay'dan ayrıldığını ifade ederken, Olcay'ın beyaz araba ile ilgisini de bilmediğini dile getirdi.

KADRİYE NEREDE?

Kaybolan Çiçekler Kadriye'yi aramaya devam ederken yeni iddialar da ortaya atılmaya devam ediyor. Kadriye'nin kardeşi Necati Kadriye'yi bakkalın evine giderken gördüğünü, bu yüzden de kendisiyle tartıştığını iddia etti. Necati'nin iddiasına göre Kadriye kendisine karışmamasını istedi ancak bunun ardından Necati, annesi Necla'nın da Kardiye'nin bakkalla olan görüşmelerinden haberdar olduğunu ancak kendisinin bunu söylemesini beklediğini söyledi. Necati, Kadriye'nin bakkal ile birlikte Bayındır'a haftada 3-4 gün arabaya binerek gittiğini ve bunu annesinin bildiğini dile getirdi.

Kadriye'yi gördüğünü iddia eden görgü tanıkları ise Karabağlar ve Tepecik civarında olduğunu belirtti. Canlı bağlantıda baba Ercan'ın diğer çocuklar için Furunlu'ya geri döndüğü belirtildi. Kadriye'nin eski erkek arkadaşı olduğu belirten Doğukan adlı kişinin de ifadelerine yeniden başvurulacağı bildirildi. Kadriye olayında yayında verilemeyecek şekilde bilgiler olduğu, ilerleyen günlerde gelişmelerin paylaşılacağı belirtildi.

24 MART'TA KADRİYE HAKKINDA GELİŞMELER NELER OLMUŞTU?

17 yaşındaki Kadriye'nin 12 yaşından beri istismar edilmesi ve son olarak 15 Ağustos'ta ortadan kaybolan ve telefon sinyalinden Aydın Germencik'te olduğu belirlenen Kadriye'nin aslında o tarihte Furunlu köyünde olduğu belirlendi. Günlerdir görgü tanıklarının canlı telefon bağlantıları ve Kadriye ile irtibata geçen kişilerin canlı yayındaki ifadeleri doğrultusunda çeşitli adreslerde aranan Kadriye bir türlü bulunamıyor.

Görgü tanıklarının ifadelerinde Kadriye'nin bir müzikholde çalıştığı iddiası üzerine aramalar Tepecik ve Basmane'deki müzikhollerde yoğunlaştı. Kaybolan Çiçekler ekibi Kadriye'nin çalıştığı iddia edilen yerlere gitti ancak buralarda da izine rastlanamadı. Kaybolan Kadriye ile ilgili içinde aile ve köylülerin de bulunduğu geniş bir şüpheli listesi oluşurken, soruşturma kapsamında bu şüphelilerin ifadelerine başvurulacağı öğrenildi. Öte yandan Ankara askeri savcılığı Kadriye'nin sevgilisi olduğu ileri sürülen Olcay İ. adlı kişinin de kayıp olayı ile ilgisi olup olmadığını araştırmak için ifadesine başvurulacağı belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *