» 
»
 

Kaybolan Çiçekler Kadriye olayında 30 Mart'ta yeni bağlantılar ortaya çıktı

Kadriye'nin kaybolması olayını araştıran Kaybolan Çiçekler ekibi 30 Mart programında yeni bağlantılar ortaya çıkarmaya devam ediyor. Askerde olduğu belirtilen Olcay ile ilgili yeni gelişmelerin yaşandığı 30 Mart programında Kadriye bulundu mu?

Kaybolan Çiçekler Kadriye'yi aramaya devam ediyor ve her gün yeni gelişmeler yaşanan programda ortaya çıkan bağlantılar şaşkınlık yaşatıyor. İzmir'in Bayındır ilçesinde 15 Ağustos'tan beri kayıp 17 yaşındaki Kadriye olayında son gelişmeler 30 Mart programına neler oldu? Kaybolan Çiçekler'de Kadriye'nin kaybolması olayında ilgisi olduğu iddia edilen Olcay adlı kişinin aile bağlantıları güne damga vuran gelişmeler oldu. Olcay'ın annesi Fikriye hanım ile yapılan canlı bağlantıda Olcay'ın kız kardeşinin zorla kaçırıldığı ve evlendirildiğini belirten anne oğlunun ya da damadının Kadriye ile bir bağlantısı olmadığını iddia etti ancak İnci Ertuğrul, elindeki telefon dökümlerinden Kadriye ile Olcay'ın yaklaşık 1 ay içinde 27 kez telefon ya da internet üzerinden görüştüklerini belirtti. Olcay ve damatlarının olayla ilgisi olup olmadığı yönünü tartışan Kaybolan Çiçekler ekibi Kadriye'nin kaçırılması olayındaki bağlantıları araştırmaya devam ediyor.

Kadriye'nin zorla mı bir yerlerde tutulduğu, varsa bebeğinin akıbeti tüm Türkiye'de merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Kadriye bulundu mu Kaybolan Çiçekler ekibi hangi detaylara ulaştı sizler için takip etmeye devam ediyoruz.

KADRİYE HALA ARANIYOR

İnci Ertuğrul'un sunduğu Kaybolan Çiçekler'de Kadriye hakkındaki gelişmeler her geçen gün çemberi daraltıyor ancak yine de Kadriye henüz bulunabilmiş değil. Kadriye'nin aynı otelde birlikte kaldığı 2 kızdan birisi canlı yayına bağlanarak onunla ilgili bildiklerini paylaştı. Sürpriz tanık ifadelerinde Kadriye'nin 2 kez bebeği için hastaneye gittiğini ancak kimliğinin olmadığını bildiğini söyledi. Yasemin ve Merve adlı iki kişinden daha bahseden tanık, Kadriye'nin bebeğin babasının bakkal Mehmet Liv olduğunu söylediğini, bebek doğduktan sonra ise onu ya satacağını ya da evlatlık vereceğini söylediğini iddia etti. Görgü tanığı Kadriye'yle son olarak Gümüldür'e birlikte gittikleri sırada görüştüğünü daha sonra kendisnin de evden kaçmış olması dolayısıyla Jandarmaya yakalandığını ve bir daha ondan haber alamadığını da ifade etti. Programa canlı yayın için katılan tüm gizli tanıklar Kadriye'nin babasından çok korktuğunu ve eve dönmek istemediğini dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *