» 
 

Kaybolan Çiçekler Kadriye olayında 5 Nisan'da neler yaşandı?

İnci Ertuğrul'un sunumuyla Kaybolan Çiçekler Kadriye'yi aramaya devam ediyor. Canlı yayına ikinci kez katılan bakkal Mehmet Liv'in akrabası Emine hanımın anlattıkları bir ipucu sağlayacak mı? Kadriye bulundu mu? Zorla mı tutuluyor? İşte 5 Nisan Kadriye olayında son gelişmeler...

12 yaşından itibaren istismara uğradığı ve bir anda ortan kaybolduğu belirtilen Kadriye Kaybolan Çiçekler'de aranmaya devam ediyor. Bakkal Mehmet Liv'in Kadriye'nin kaybolduğu gün intihar etmesi sonrasında olaylar iyice karmaşık bir hale gelirken, akrabası Emine hanım kendisiyle konuştuklarını ikinci kez katıldığı canlı yayında anlattı. Kaybolan Çiçekler'de canlı yayına bağlanan Emine hanım, Mehmet Liv'in kendisine tehdit aldığını, sorunları olduğunu söylediğini anlattı. Bunun üzerine kendisine ne sıkıntısı olduğunu sorduğunu belirten Emine hanım, kendisine herhangi bir şey anlatmadığını bunun üzerine de Mehmet Liv'in eşiyle konuşarak derdini öğrenmesini istediğini belirtti.

Mehmet Liv'in oğlu ise evden parça parça paralar gittiğini anlattı. Kadriye olayı ile ilgili Mehmet Liv'i tehdir edenlerin kendisinden para mı aldıkları henüz netliğe kavuşmazken, Mehmet Liv'in Emine hanıma söylediğine göre kendisini tehdit edenlerin 6-7 bin lira civarında borcunu sildiğini söylemesi ortaya para mevzusunu da çıkardı. Mehmet Liv kimlerin borcunu sildi? Kadriye'yi kaçıranlar bakkal Mehmet'i tehdit edip para mı istiyorlardı?

Kaybolan Çiçekler'de Kadriye bulunmadı ancak ekip bıkmadan aramaya devam ediyor. Kadriye'nin babası ise dağ köyünden birilerinin borcunu bakkal Mehmet'in sildiğini bildiğini dile getirdi. Kadriye nerede ve ortaya çıkacak mı tüm Türkiye merakla bekliyor. Kadriye kimlerin elinde? Zorla mı tutuluyor? Araştırmalar devam ediyor.

Fox'ta ekranlara gelen Kaybolan Çiçekler Aras bebeği de aramaya devam ediyor. Babası Bayram tarafından kaçırılan Aras bebek nerede Cansu bebeğine kavuşabilecek mi merak ediliyor. Bayram'ın babası İsmail bey canlı bağlantılarda torununu bulduğunda annesine teslim edeceğini dile getirmiş olsa da henüz Aras bebekten bir haber yok. İnci Ertuğrul'un Cansu'nun eşi Bayram'a çağrıları devam ederken Bayram bebeği getirecek mi? Tüm gelişmeler için takipteyiz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *