» 
»
 

Kaybolan Çiçekler Kadriye olayında sır perdeleri aralanıyor (7 Nisan)

Kayıp çocukları aileleri ile buluşturma formatıyla hafta içi Fox ekranlarında yayınlanan Kaybolan Çiçekler Kadriye'yi aramaya devam ediyor.

Ağustos ayından beri kayıp olan Kadriye Kaybolan Çiçekler ekibi tarafından aranmaya devam ediyor. Mahallenin bakkalı Mehmet Liv tarafından 12 yaşından beri istismara uğrayan ve şu an 17 yaşında olan Kadriye bulundu mu merak edilirken, bakkal Mehmet'in intiharının arkasındaki sır perdeleri de akrabası Emine Ece hanımın açıklamalarıyla aralanıyor.

İzmir'in Bayındır ilçesi Furunlu köyünde oturmakta iken Ağustos ayından ortadan kaybolan ve kaybolduğu günlerde kendisine istismarda bulunduğu belirtilen bakkal Mehmet Liv'in intihar ettiği Kadriye kimlerin elinde tüm Türkiye'nin merak konusu oldu. Bakkal Mehmet'in akrabası Emine Ece hanım canlı yayında kendisiyle konuşmasından bazı bilgiler paylaşmasıyla Mehmet Liv'i tehdit edenlerin 6 bin liralık borçlarını sildiği de ortaya çıkmıştı.

09 PLAKALI BEYAZ ARACIN SIRRI
Kaybolan Kadriye'nin izini süren ekip, Uğur Y. adında bir gencin 09 plakalı beyaz arabasına bindiği iddia edilen Kadriye nerede? "Beni kaçır, kurtar" dedi mi? Bir taraftan Mehmet Liv'in intiharı olayı sırrını korurken öte yandan 17 yaşındaki Kadriye'nin mezarcı Tevfik ile evlendirileceği iddiası ortaya çıktı. Mehmet Liv'in cesedini bulan Tevfik'in ise 10 yıldır ayrı yaşadığı eşine boşanma davası açmış olması bu iddiaları güçlendirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *