» 
»
 

Kaybolan Çiçekler Kadriye olayında şok iddialar

Fox'ta kayıpları bulan Kaybolan Çiçekler son bölümde 5 kayıp çocuğu daha ailelerine kavuşturan ekip Kadriye'yi aramaya devam ediyor. Peki Kadriye bulundu mu yoksa öldürüldü mü?

Yaklaşık 8 buçuk aydır kayıp olan Kadriye Kaybolan Çiçekler ekibince aranmaya devam ediyor. Bakkal Mehmet Liv'in intiharının ardından 25 Ağustos tarihinde kayıplara karışan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Kadriye yaşıyor mu yoksa öldürüldü mü merak edilirken, Jandarma anne Necla ile baba Ercan'ın ifadelerine bir kez daha başvurdu. Burada ise şok edici bir itirafta bulunan aile, Kadriye'nin hamile olmadığını dile getirdi. Kızlarının kaybolması üzerine 2 gün sonra jandarmaya giden anne Necla'ya "2 aylık hamile olma ihtimali bulunduğunu" söylemesi için baskı yaptığı iddia edilen ismin ise Ercan'ın patronu Cavit olduğu belirtildi.

Uzun süredir kayıp olan 17 yaşındaki Kadriye'nin mesaj trafiği de incelenirken ortaya çıkan HTS kayıtlarında 3 ismin şüpheli olduğu dikkatleri çekerken, bunlar arasında Kadriye'nin 1-25 Ağustos tarihleri arasında 108 kez mesaj gönderdiği belirlenen Olcay İnceol tezkeresini alır almaz savcılık tarafından sorgulandı. İnceol savcılıktaki ifadesinde Kadriye ile mesajlaştığını hatırlamadığını söylerken, aynı tarihlerde Kadriye'nin 229 kez mesaj gönderdiği Doğukan Beysan ise Kadriye ile bir hafta arkadaşlık yaptıklarını ve bir daha görüşmediklerini ifade etti.

Kaybolan Çiçekler ekibi İnci Ertuğrul'un sunumuyla bugüne kadar 84 programda 50 kaybı kısa sürede bulurken, Kadriye'yi aramaya hala devam ediyor. Kaybolduğu günden beri programa pek çok asılsız ihbar yapılırken, hiçbirisinin Kadriye olmadığının anlaşılması üzerine ekip Kadriye'nin öldürülmüş olma ihtimali üzerinde durmaya başladı. Drone ile Kadriye'nin evden ayrılarak arabaya bindiği, Mehmet Liv'in canına kıydığı ve Furunlu Köyü ile zeytinlik arasındaki mesafeler tespit edilirken, her taşın altında Kadriye'ye ait bir iz arandı. Ancak ne yazık ki hiçbir ize rastlanmadı.

ŞOK İDDİALAR
Necla ile Ercan'ın eski bir dostları olduğunu iddia eden Melike adlı bir kişi ise Kaybolan Çiçekler canlı yayın sırasında telefonla bağlanarak Kadriye'nin anne ve babasının timsah gözyaşları döktüğünü, Mehmet Liv ve Kadriye olayını kimseye söylememesi için Necati'yi sürekli dövdüklerini iddia etti. Melike adlı kişi, baba Ercan'ın eski patronunun da işin içinde olduğunu iddia ederken, bu ilişkiye Necla ve Ercan'ın Kadriye'yi zorladıklarını, hatta Kadriye'nin birkaç kez intihara kalkıştığı iddialarında bulundu.

Kadriye'nin bu ilişkiyi kesinlikle istemediğini iddia eden Melike adlı kişi "Bu eve ekmek parası getireceksiniz diyordu. Onların da geleceği parlak değil. Sabriye ve Necla işbirlikçidir. Kadriye öldürülmedi onu anne babası saklıyor. Ben yanınıza geleceğim, elimde mesajlar ve kamera kayıtları var. Mehmet Liv’in öldüğü gün Ercan ve abisi Ergün’ü gördüm. Çok telaşlı bir şekilde evden çıktılar, Toyota ya da Murat marka bir arabaya bindiler. 2 saat sonra geldiklerinde Ergün’ün sol tarafında kan izleri vardı, evlerinin yakınına bıçak attılar iddialarında bulundu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *