» 
»
 

Kaybolan Çiçekler programında Nuri'nin DNA testi sonuçlandı

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kaybolan Çiçekler programında evlatlık alındığından şüphelenen Nuri Çatmadaş, evlatlık olduğundan şüphelenerek evi terk etti. Aylar sonra bulunan Nuri, DNA testi yapılmasını istedi. Peki, DNA testi sonucu ne çıktı?

Nuri Çatmadaş ve üvey olduğunu düşündüğü annesi Ayşe Çatmadaş'ın DNA testi sonuçlandı. Haftaiçi her gün Fox TV ekranlarında yayınlanan Kaybolan Çiçekler programında bugün, 13 yaşında evlatlık öğrendiği için yıllarca ailesini reddeden Nuri Çatmadaş ile üvey olduğunu iddia ettiği annesi Ayşe Çatmadaş'ın DNA testi sonucu ne çıktı?

Evlatlık olduğunu küçük yaşta öğrenen ve iki kimliğinin olması kafasını karıştırmasından dolayı Nuri Çatmadaş, annesi Ayşe Çatmadaş'ı reddediyor. Gözü yaşlı anne Ayşe Hanım, Nuri'nin ilk göz ağrısı ilk oğlu olduğunu söylüyor. Yıllarca oğlundan "Anne" kelimesini duymadığını söyleyen Ayşe Hanım'ın üzüntüsü son bulacak mı? Kaybolan Çiçekler programının 13 Ekim bölümünde, geçtiğimiz hafta Nuri Bey ve Ayşe Hanım'dan alınan DNA örnekleri bugün sonuçlanıyor. Ayşe Çatmadaş, Nuri Çatmadaş'ın öz annesi mi?

DNA TESTİ SONUÇLANDI

DNA testi sonucuna göre, iddia edilen anne Ayşe Çatmadaş, Nuri Çatmadaş'ın biyolojik annesi olduğu ortaya çıktı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *