» 
»
 

Kaybolan Çiçekler son bölümde Ecrin bulundu mu?

FOX ekranlarının sevilen programı Kaybolan Çiçekler Ecrin dosyasını yeni sezonda yeniden açtı. Peki Ecrin bulundu mu? Programda yer alan bir diğer konu ise psikolojik taciz uygulandığı iddia edilen kreş oldu. Söz konusu kreşin kapatıldığı öğrenildi.

Hafta içi her sabah saat 10:30'da FOX ekranlarına gelen Kaybolan Çiçekler'de Ecrin bulundu mu sorusu günün merak edilen konuları arasında yer aldı. 2015 yılının 14 Haziran tarihinde Mardin Midyat'ın Harmanlı köyünde 3 yaşındaki Ecrin evden çıkarak bakkala gittiğini söylediği, daha sonra da kendisinden haber alınamadığı belirtiliyordu. Kaybolan Çiçekler ekibi kayıp Ecrin ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Canlı yayınlarda Ecrin dosyası hakkında oldukça ilginç gelişmeler yaşanırken, kaçırılma olayı ile ilgili mutlu sona yaklaşıldığı da gelen bilgiler arasında yer aldı.

Adapazarı'nda bir kreşte 3 yaşındaki bir çocuğa psikolojik şiddet uygulandığı iddia edilen taraf ile iddia sahibi Kaybolan Çiçekler stüdyosunda karşı karşıya geldi ve oldukça hararetli anlar yaşandı. Programın ardından ise psikolojik şiddet uygulandığı iddia edilen kreş kapatıldı.

Damla Çelik dosyası ise tozlu raflardan inerek İnci Ertuğrul'un sunumuyla Kaybolan Çiçekler'de yeniden açıldı. 2004 yılında evinin önünden kaçırılarak 1 gün sonra yine evinin yakınlarında cinsel istismara uğramış ve vahşice öldürülmüş olarak bulunan Damla Çelik cinayeti ile ilgili araştırmalar sürüyor. Sürpriz tanıkların katılımıyla Kaybolan Çiçekler'de cinayetin sır perdesi aralanırken, gelecek hafta ekibin ulaştığı yeni bilgi ve belgelerin açıklanacağı belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *