» 
 

Kaybolan Çiçekler yayın saati değişti! Artık hafta içi her gün...

İnci Ertuğrul'un sunumuyla Fox ekranlarında hafta içi her sabah yerini alan Kaybolan Çiçekler yayın saati değişti. Programın yeni yayın saati ile ilgili açıklama yapıldı.

Kayıpları arayan, ayrı düşenleri kavuşturan program Kaybolan Çiçekler yeni yayın saatinde artık FOX ekranlarında olacak. İnci Ertuğrul'un sunumuyla Kaybolan Çiçekler artık saat 10:45'te yayınlanacak. Nefesleri kesen fenomen programda aileler kayıp çocuklarını aramaya devam edecek.

Programın yeni bölümlerinde Ali'nin dosyası açıldı. Annesi tarafından babası ve babaannesine gösterilmediği iddia edilen Ali bir buçuk yıldır görmediği babasına kavuşacak mı merak edilirken, 3 ay önce kaybolan 14 yaşındaki lösemi hastası Hasret programda aranmaya devam edilecek. Oldukça heyecanlı dakikaların yaşandığı Kaybolan Çiçeklerde her dakika yeni bilgi ve belgelerin ortaya çıkmasıyla her dosyada tansiyon biraz daha yükseliyor.

Artık hafta içi her gün 10:45'te ekranlarda olacak Kaybolan Çiçekler programı ABT Yapım yapımcılığında izleyicileri ile buluşmaya devam edecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *