» 
 

Kaybolan Çiçekler'de 2 yıldır kayıp olan Kader bulundu mu?

Kızını iki yıldır göremeyen Fadime Erbudak'ın evlat hasreti sona erecek mi? Kaybolan Çiçekler 154. bölümde kayıp Kader bulundu. Kaybolan Çiçekler'in bugünkü yeni bölüm gelişmeleri ayrıntılarda...

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kaybolan Çiçekler programında 15 yaşındaki kayıp Kader aranıyor. Kaybolan Çiçekler 154. bölümünde Fadime Erbudak'ın iki yıldır görmediği kayıp kızı Kader'i aramaya devam ediyor. Yaşanan son gelişmelerle birlikte, kayıp Kader'in olduğu iddia edilen Kayseri'deki bir evde güvenlik güçleri ile birlikte arama yapıldı. Öte yandan İzmir'de de jandarma ile belirlenen adreste arama yapıldı. Kaybolan Çiçekler'de bugün neler yaşandı?

Kaybolan Çiçekler programının bugünkü bölümünde, kayıp Kader jandarma ekiplerinin çalışmaları sonucunda İzmir'de bulundu. 15 yaşındaki Kader, savcılığın talimatı ile alıkonulduğu evden alındı.

İddialara göre, 13 yaşındayken üvey babası tarafından kendinden yaşça büyük biri ile evlendirilen Kader tutsak bir hayat yaşıyor. İki yıldır kızından haber alamayan anne Fadime Erbudak, kızının kaybolmadan önce eve bıraktığı bir mektuptan bahsediyor. Anneannesi ile birlikte kalan ve kaybolmadan önce eve mektup bırakan Kader, mektupta annesine olan özleminden bahsediyor.

Kader'in iki yılın ardından dayısını aradığı ve dayısına zorla bir evle tutulduğu iddia ediliyor. Çok fazla konuşma imkanı olmadığını, dışarı çıkamadığını ve telefonu olmadığını belirten Kader, özgürlüğünün kısıtlandığından ve annesine olan özleminden bahsediyor. Bunun üzerine arama çalışmalarını hızlandıran Kaybolan Çiçekler ekibi, güvenlik güçleri ile birlikte Kayseri'deki bir adreste Kader'i arıyor. Peki, Kader bulundu mu?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *