» 
»
 

Kaybolan Çiçekler'de aranan Kadriye bulundu mu?

Kaybolan Çiçekler programının 16 Mart tarihli bugünkü yayınında 17 yaşındaki kayıp Kadriye hakkında şok eden gelişmeler yaşandı.

Kaybolan Çiçeklerde aranan Kadriye ile ilgili son gelişmeler merakla bekleniyor. Kadriye'nin babası kızını istediğini ancak bebeğini kabul etmediğini dile getirdiğinde İnci Ertuğrul, bebeğe devletin sahip çıkacağını belirtti. İzmir Bayındır'dan yapılan canlı yayında gizli tanık, 26 Ağustos'ta bir doğum günü partisinde Kadriye ile tanıştıklarını söylediği ifade edildi. Kadriye'nin babası ile telefonda konuştuğunu duyduğunu ifade eden bir başka gizli tanık ise babasının gelmesini, paraya ihtiyacı olduğunu söylediğini anlattı. Babasının ise parayı bir arkadaşının hesabına gönderdiğini ve o parayla otel parasını ödediklerini belirtti.

Kaybolan çiçekler ekibi 17 yaşındaki kayıp Kadriye'nin bulunması ile ilgili son dakika bilgisi paylaştı. Emniyet güçlerinin Kadriye'nin kaldığı değerlendirilen otele baskın yapmasının ardından bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarına başvuruldu. Kayıp Kadriye'nin bulunmasında çember giderek daraldı. Kadriye'nin ulaşmaya ramak kala Kadriye'nin babası Ercan yayından ayrılacağını söyledi ve büyük tepki aldı.

Ercan bir şeyler mi saklıyor? Anne Necla evladının yaşadığını duyunca gözyaşlarına hakim olamıyor. Ancak gelen son dakika bir ihbar telefonunda, Kadriye'nin insan tacirlerinin eline düştüğü belirtiliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *