» 
»
 

Kaybolan Çiçekler'de Aras bebek bulundu! 21 Nisan'da 3 kavuşma

4 ayrdır babası Bayram tarafından kaçırılan Aras bebek nihayet bulundu. Kaybolan Çiçekler'de aranan Aras bebek annesi Cansu'ya kavuştu.

Kaybolan Çiçekler ekibi Aras bebeği uzun süredir arıyordu. Bugün gelen müjdeli haberle Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin alınan bir ihbar üzerine yaptığı baskınla Aras bebeği bulduğu ortaya çıktı. Bir kadının evinde bulunan Aras bebeğin Eskişehir Emniyet Müdürlüğünde emin ellerde olduğu haberi stüdyoda büyük coşkuya neden oldu. Anne Cansu bebeğinin bulunmuş olması nedeniyle sevinçten hıçkırıklara boğulurken, 4 aydır süren hasretin bitmesi için Cansu'nun Eskişehir'e gönderileceği belirtildi. Baba Bayram'ı arama çalışmalarının ise sürdüğü kaydedildi.

Öte yandan annesini arayan 15 yaşındaki Cemile de annesine kavuştu. Duygu dolu anların yaşandığı stüdyoda anne heyecandan yürüyemeyince Cemile onun yanına İnci Ertuğrul eşliğinde götürüldü. 3 aylıkken annesinin bırakarak gittiği Cemile annesine kavuşma mutluluğunu yaşadı. Annesi Saadet hanıma arabanın içinde sarılan Cemile göz yaşları içinde hasretini giderdi. Ancak anne Saadet hanım büyük bir şok yaşayarak araçtan inmedi. Bunun üzerine Cemile sevinçle hüznü bir arada yaşadı.

Kaybolan Çiçekler'de 3. kavuşma ise Ceren oldu. Ece isimli 23 yaşındaki bir kadınla sosyal medyadan tanıştıktan bir süre sonra kaybolan Ceren'in ailesi Ece'den şikayetçi olmuştu. Anne ve babasına kavuşan Ceren, büyük bir mutlulukla stüdyodan ayrıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *