» 
»
 

Kaybolan Çiçekler'de bugün kayıp Aras bebekle ilgili flaş gelişme!

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kaybolan Çiçekler programı aylardır annesinden ayrı olan Aras bebeği arıyor. Velayeti annesinde olan 9 aylık oğlu Aras'ı kaçırmak ve alıkoymakla suçlanan baba Bayram Gezgin yakalandı. Kaybolan Çiçekler 27 Eylül bugünün gelişmeleri detaylarda...

Kaybolan Çiçekler programı ekibi kayıpları bulmaya ve sır perdelerini aralamaya devam ediyor. Annesinden 9 aydır ayrı olan ve babası Bayram Gezgin tarafından kaçırıldığı iddia edilen Aras bebek bulundu mu? Kaybolan Çiçekler 27 Eylül bugünkü bölümünde sıcak gelişmeler yaşanıyor.

İl il kaybolan Aras bebeği arayan Kaybolan Çiçekler ekibi, sonunda Bayram Gezgin'in izine ulaştı. Jandarma ekiplerinin düzenlediği nefes kesen operasyonda Bayram Gezgin Konya'nın Seydişehir ilçesinde gözaltına alındı.

Dün gece yapılan operasyonda, Aras bebeği annesinden kaçıran baba Bayram Gezgin bulundu. İfade veren Bayram Gezgin, bebeğin kendisinde olmadığını iddia ediyor. Mahkemede hakim karşısına çıkacak olan Bayram Gezgin, Aras'ı annesine verecek mi? Aras bebek bulunacak mı?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *