» 
 

Kaybolan Çiçekler'de iki baba da evlatlarına kavuştu

Çocuklarını 1 yılı aşkın zamandır görmedikleri belirtilen iki baba Kaybolan Çiçekler canlı yayında çocuklarına kavuşarak hasret giderdi.

FOX ekranlarının sevilen kavuşma programı Kaybolan Çiçekler kayıpları aramaya, ayrı olanları kavuşturmaya devam ediyor. 1 yıl önce aile ziyaretine gittikten sonra bir daha eve dönmeyen ve o zaman 4 aylık olan bebeği Ali Eymen'i de yanına alan Hülya Tutuş, daha sonra açtığı boşanma davası ile eşi Hasan Tutuş'tan boşanmak istedi. Henüz sonuçlanmayan dava sürecinde mahkeme Ali Eymen'in velayetinin annede kalmasına karar verdi.

Baba Hasan Tutuş yaklaşık bir buçuk yıldır, babaanne Aynur Tutuş ise Ramazan ayından beri Ali Eymen'i göremeyince Kaybolan Çiçekler'e başvurdu. Baba ve babaannesinden Ali Eymen'i uzak tutmak isteyen Hülya Tutuş ise ikisi için uzaklaştırma kararı aldırmıştı. İnci Ertuğrul'un sunduğu Kaybolan Çiçekler'de Ali Eymen'i görebilmeyi umut eden Hasan ve annesi Aynur Tutuş, büyük sevinç yaşadı. İnci Ertuğrul anneyi Ali Eymen'i babasına göstermesi için ikna edince baba-oğul birbirine kavuştu

Öte yandan Hasan Tutuş'un kız kardeşi Gizemnur'un oğlu Seyit Ali de babası Umut K'yı bir yıla yakın bir süredir görmüyordu. Ali Eymen'le babasının buluşmasının ardından Umut da oğlu Seyit Ali'ye kavuştu. İki baba da evlatlarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşarken, stüdyoda sevinç gözyaşları sel oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *