» 
»
 

Kaybolan Çiçekler'de Kadriye bulundu mu? 12 Nisan'da neler oldu?

231 gündür kayıp olan Kadriye hakkında 12 Nisan'da şok gelişmeler yaşandı. Kadriye bulundu mu merak ediliyor ve Kaybolan Çiçekler ekibi Kadriye'yi aramaya devam ediyor.

İnci Ertuğrul'un sunumuyla kayıp çocukların arandığı ve sevdiklerine kavuşturulduğu Kaybolan Çiçekler'de Kadriye bulundu mu yoksa hiç ortaya çıkmayacak mı merak edilirken 12 Nisan programında canlı yayına bağlanan kişiler bazı önemli iddialarda bulundu. Telefonla programa bağlanan bir kadın Kadriye'yi Menderes'te oturduğu evin çevresinde 30 dakika içinde gördüğünü iddia edince stüdyoda oldukça heyecan dolu anlar yaşandı. Kadriye'yi kucağında yeleğe sarılmış bir bebekle gördüğünü ve durumu jandarma ekiplerine haber verdiğini belirten kadın, gördüğü kişinin kendisini fark edince telaşlandığını da öne sürdü.

Daha sonra yine telefonla canlı yayına bağlanan Mustafa adlı bir kişi Kadriye'nin bir evde tutulduğunu ve evin adresini bildiğini iddia etti. Kadriye'yi bu evde tutan kişinin ise beyaz arabalı kişi olması iddiaları güçlendirdi. Daha önceki bağlantılarda kendisinin Kadriye ile bir ilgisi olmadığını, sosyal medyadan tanıdığını ancak kaybolmasının ardından kendisini arkadaşlıktan çıkardığını belirten kişinin sürekli inkar eder şekilde konuşması ise şüpheli olarak değerlendirildi.

Uzun süredir kayıp olan Kadriye bulunabilecek mi yoksa Kadriye zorla bir yerlerde mi tutuluyor tüm Türkiye'nin artık merak ettiği bir konu haline geldi. Birçok kayıp çocuğu ailelerine kavuşturan İnci Ertuğrul ve Kaybolan Çiçekler ekibi bu sefer Kadriye konusunda bir sonuca ulaşacak mı? Aslında Kadriye'nin bulunduğu ama programda dile getirilmediği iddiaları üzerine konuşan İnci Ertuğrul ise böyle bir şeyin söz konusu olmadığını, Kadriye'yi kendilerinin de titizlikle aramaya devam ettiklerini belirtti. Son gelen telefon üzerine Kadriye'nin tutulduğu iddia edilen eve doğru gönderilen ekipler acaba bu evde Kadriye'yi bulabilecek mi? Tüm gelişmeler için takipteyiz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *