» 
»
 

Kaybolan Çiçekler'de 'Kadriye öldürüldü' itirafı (15 Mayıs)

25 Ağustos 2016'dan beri kayıp olan 17 yaşındaki Kadriye bulundu mu diye tüm Türkiye merakla beklerken, kan donduran itiraf anne Necla'dan geldi. Necla Kadriye'yi amcasının öldürdüğünü itiraf etti.

12 yaşından beri Furunlu Köyü'nde bakkal Mehmet Liv'in istismarına uğradığı belirtilen Kadriye uzun süredir Kaybolan Çiçekler ekibince aranmaktaydı. Bayındır'da kaybolan Kadriye ile ilgili İzmir'den çok sayıda ihbarlar gelmesine rağmen bir türlü Kadriye'nin izine rastlanmayınca "Kadriye öldürüldü mü?" sorusu üzerinde yoğunlaşan ekip, bugün anne Necla'dan gelen itiraf adeta şok etkisi yarattı.

Kadriye'nin annesi Necla 15 Mayıs tarihli canlı yayında kızının 63 yaşındaki bakkal Mehmet Liv tarafından cinsel tacize uğradığını ilk kez açıkça dile getirirken, bunu yıllardır bildiklerini de itiraf ederek herkesi şaşkına çevirdi. Zira uzun süredir programa katılan anne Necla daha önceki programlarda hiçbir şey bilmediğini dile getirmekteydi. Geçtiğimiz cuma günü yayınlanan programda başlayan "kanlı gömlek" tartışmasında ise Necla kan donduran itiraflarda bulundu.

Kadriye'nin yıllardır istismara uğradığı bilgisini alan amca Ergun ve arkadaşı Olcay'ın bakkal Mehmet'ten şantajla binlerce lira sızdırdığını iddia eden Necla ve abi Necati, şantaj için çekilen uygunsuz görüntüler de bulunduğunu ve bunları amca Ergun'un da izlediğini iddia etti.

ANNE NECLA'NIN İTİRAFLARI
Kızının tacize uğradığını, amcasının bunu bilerek binlerce lira para sızdırdığını dile getiren Necla bununla beraber bir şok edici itirafta daha bulundu. Kadriye'nin amcası tarafından da istismara uğradığını iddia eden Necla, gözyaşlarına boğuldu. Amca Ergun tarafından tehdit edildiği için bir türlü konuşamadığını belirten Necla "itiraf ettim, rahatladım" diyerek olayları anlattı.

Kaybolan Çiçekler stüdyosunda şok edici itiraflarda bulunan Necla, amca Ergun'un bakkal Mehmet'in intiharına neden olduğunu, ardından da Kadriye'yi öldürdüğünü iddia etti. Bayındır savcılığı ise stüdyodaki Necla, Necati, Bayındır Furunlu köyündeki baba Ercan, amca Ergun ve Olcay'ı gözaltına aldı. Necla'nın Kadriye'nin mezar yerinin göstermesinin ardından soruşturmada yeni gözaltılar olabileceği belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *