» 
»
 

Kaybolan Çiçekler'de kayıp Poyraz Efe bulundu!

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kaybolan Çiçekler programının 20 Ocak bölümünde, babası tarafından kaçırıldığı iddia edilen Poyraz Efe bulundu.

Kaybolan Çiçekler programı Poyraz Efe'yi buldu. Fox TV ekranlarında hafta içi her gün 10.00'da yayınlanan Kaybolan Çiçekler 20 Ocak bölümünde, annesinden günlerdir ayrı olan 4 yaşındaki Poyraz Efe bulundu. Anne Nazlı Hanım'ın programa başvurması üzerine Poyraz Efe'nin anneye bir an önce kavuşması için Kaybolan Çiçekler ekibi harekete geçti.

Poyraz Efe'nin halası, ekranda Nazlı Hanım'ı görünce Kaybolan Çiçekler'in dünki bölümünde telefon ile canlı yayında bağlantı yaptı. Poyraz Efe'nin halası, Nazlı Hanım'ı kardeşi Köksal Bey'in darp ettiği ve oğullarını kaçırdığı iddialarını yalanladı. Ancak hem kardeşine hem de yeğenine ulaşamadığını belirten Efe'nin halası, ardından Efe'yi yakın zamanda gördüğünü söyledi. Çelişkili yanıtlardan sonra Poyraz Efe'nin halası, kardeşine ulaşmak ve Poyraz Efe'yi 60 gündür görmediği annesine kavuşturmak için söz verdi.

Anne Nazlı Hanım, Köksal Bey'in Efe'yi teslim edeceğini bildirmesi üzerine ve Kaybolan Çiçekler ekibi ile birlikte Bursa'ya yola çıktı. Saatler süren yolculuğun sonrasında buluşma noktasında saatlerce bekleyen çaresiz anne, kendilerine söz verilmesine rağmen Poyraz Efe'ye kavuşamadı. Uzun süredir oğluna kavuşamayan ve onun kokusunu özlediğini her fırsatta dile getiren anne, çocuğuna kavuşmak istediğini söyledi.

Kaybolan Çiçekler ekibinin aracılığı ile Köksal Taşkın'a bugün ulaşıldı. Baba Köksal Bey, olayın sosyal medyaya taşınmasından rahatsızlık duyduğunu dile getirdi. Poyraz Efe'yi annesinden istediğini belirten Köksal Bey yaşanan olayları anlattı. Anlaşmalı boşanma sürecinde, çocuğun velateyinin annede kalmasına itiraz etti. Mahkeme kararı sürecinde çocuğunu isteyen baba, annenin çocuğu vermemesi üzerine bir avukata başvurdu. Anne Nazlı, çocuğu ile yalnız bir hayat kuracağını söyleyince Köksal Bey, Poyraz Efe'yi anneden uzaklaştırmaya karar verdi. Çok fazla tepki aldıklarını belirten Köksal Bey, Poyraz Efe'yi Kaybolan Çiçekler ekibine teslim etti.

Poyraz Efe, Nazlı Hanım'ın annesine teslim edildi. Stüdyoda bulunan Nazlı Hanım, oğlunu görünce sevinç gözyaşlarına boğuldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *