» 
 

Kaybolan Çiçekler'de kayıp Sezin ve kızı Sahra bulundu mu?

Kaybolan Çiçekler programı 26 Eylül bugünkü bölümünde Kayıp Sezin ve kızı Sahra ile ilgili yeni gelişmeler var. Canlı yayına bağlanan çok sayıda görgü tanıkları kayıp anne ve kızını Bursa'da gördüklerini iddia ediyor. Sezin ve Sahra bulundu mu? Ayrıntılar haberde...

28 Ağustos'dan bu yana 3 yaşındaki Sahra ile annesi Sezin'den haber alınamıyor. Üç çocuk annesi Sezin, 3 yaşındaki küçük kızı Sahra ile kayıplara karıştı. Kaybolan Çiçekler programının 26 Eylül Salı bugünkü bölümünde Sezin ve Sahra ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Kayıp Sezin ile Sahra bulundu mu?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kaybolan Çiçekler programının yeni bölümünde, iki erkek evladı ile yalnız kalan eş, kızı Sahra'yı ve eşi Sezin'i arıyor. Bir takım psikolojik problemleri olduğu iddia edilen Sezin, 28 Ağustos 2016 tarihinde kuaföre gittiğini belirterek evden 3 yaşındaki kızı Sahra ile birlikte ayrılıyor. O günden bu yana kendisinden haber alınamayan Sezin ve kızının başına bir şey gelmesinden endişe duyan eş, Kaybolan Çiçekler programına başvuruda bulunuyor.

Kaybolan Çiçekler ekibi, Sezin ve Sahra'ya adım adım yaklaşıyor. Programın bugünkü bölümünde canlı yayına bağlanan üç ayrı kişi anne ile kızını gördüklerini iddia etti. Telefonla bağlanan iki kişi, Sezin ve Sahra'yı Bursa'da bir AVM'de gördüklerini iddia etti. Sezin'in telefonda Murat diye biri ile konuştuğu iddia edildi. Canlı yayına bağlanan diğer kişi ise anne ile kızını Bursa'daki bir parkta gördüklerini ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *