» 
»
 

Kaybolan Çiçekler'de olaylar karıştı! Doğuran mı, yoksa büyüten mi anne?

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kaybolan Çiçekler programının 3. bölümünde ortalık iyice karıştı. Küçük Eralp kime verilecek? Biyolojik anneye mi verilecek, yoksa onu büyüten aileye mi verilecek? Doğuran mı, yoksa büyüten mi anne? Ayrıntılar haberde...

Kaybolan Çiçekler programının 3. bölümünde günün en çok konuşulan konularından biri "Doğuran mı, yoksa büyüten mi anne?" oldu. Üniversite öğrencisi genç bir kız evlilik dışı ilişkiden hamile kaldı. Bebeğini ailesine kabul ettiremeyen ve dışlanan genç hanım iddialara göre, olayı bebeğin babasına anlatmadan bebeğini doğduktan sonra koruyucu aile olmak isteyen Karaman ailesine verdi. 2 yıldır Eralp adını verdikleri bebeğe Karaman çifti koruyucu aile oldu.

Ancak işler 2 yıl sonra değişti. Bebeğin biyolojik annesi olan B.Y., çocuğunun babasına olanları anlattığını ve evlendiklerini, bebeği yasal olarak almak istediklerini söyledi. Ancak 9 yıldır baba olmayı bekleyen Muhammet Karaman, annelik yapan Makbule Karaman Eralp'i vermek istemediklerini belirtti. Kaybolan Çiçekler programına katılarak Eralp'i kaybetmek istemediklerini söyleyen Karaman ailesi 2 yıldır büyütüp baktıkları evlatlarını vermek istemiyor. Eralp bebeğin biyolojik annesi ve babası ise oğullarını tekrar almak istiyorlar.

DOĞURAN MI, YOKSA BÜYÜTEN Mİ ANNE?

Canlı yayına bağlanan Eralp bebeğin biyolojik annesi ve babası, iki yıldır evlat hasreti çektiklerini ve o süreçte çok zor durumda kaldığı için bebeğini vermek zorunda kaldığını söyledi. Karaman çiftinin iddialarına göre, evlatlık olarak almak için başvuruda bulunan Karaman ailesi, hukuki süreç içerisinde bebeğin biyolojik annesi ile sık sık konuştu. Bebeğin annesi B.Y., bebeğin kendi nüfusundan alınarak Karaman ailesine verilmesini istedi. Ancak 2 yıl sonra B.Y. bebeğini geri istedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *