» 
»
 

Kayın pederinin evinin önünde polisle çatışmaya giren şahıs yakalandı!

Kocaeli'nin Körfez İlçesinde eşi ile ayrılan şahıs yanındaki arkadaşı ile birlikte kayın pederinin evinin önüne geldi. Havaya ateş açmaları ile kendilerine müdahale etmeye gelen polis ekipleri ile çatışmaya girdiler. Adeta polisiye filmlerinden bir sahne gibi nefes kesen bir kovalamaca ardından şahıslar, polisler tarafından kıskıvrak yakalandı.

Kocaeli'de meydana gelen olayda, eşinden ayrılan bir şahıs yanındaki arkadaşı ile birlikte kayınpederinin evine geldi. Orada havaya ateş açmaya başladı. Kendilerini kontrol etmek için gelen polis ekiplerine de ateş açıp kaçmaya çalışan şahıslar, polis ekipleri tarafından yakalandılar. Alınan bilgilere göre eşinmden ayrıldığı bildirilen Sezai Ş. isimli kişi, yanındaki Salih Ş. isimli arkadaşı ile birlikte Kocaeli'nin Körfez İlçesinde oturmakta olan kayınpederinin evinin önüne gitti. Orada havaya ateş açtı. Mahalle sakinlerinin polise haber vermesi ile olay yerine polis ekipleri geldi. Polislere de ateş açan şahıslar kaçmayı başardılar.

Ardından D-100 kara yolunu kullanarak İzmit İlçesine geldiler. Aracın plakasından dolayı yerleri tespit edilen İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri ve yunus polisler şahısları kovalamaya başladı. Bu esnada trafik yoğunluğundan faydalanarak caddelere giren şahıslar, orada da bir araca çarpıp maddi zarara neden oldu. Kaçış esnasında polislere de ateş açan zanlılar Kartaltepe İlçesi'nin Köseköy Fatih Mahallesi Demokrasi Caddesi'nde yakayı ele verdiler. Polis ile çatışan Sezai Ş.'nin polisin kurşununun sıyırıp hafif yaralandığı tespit edildi.

İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalanan zanlılardan Sezai Ş. olay yerine gelen ambulans ile Kocaeli Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Sezai Ş.'ye yapılan üst aramasında şahsın üzerinden sahte kimlik çıktı. Salih Ç. gözaltına alınırken, şahısların kaçmaya çalıştıkları araçta alkol şişeleri dikkat çekti. Olay yeri inceleme ekiplerinin araç üzerinde yaptığı çalışmalar sonrasında araç çekici ile kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *