» 
 

Kayıtdışı 2. yeni bölümde Ali Kemal kapana kısıldı!

Kayıt Dışı 2. yeni bölümü ile bu akşam Fox TV ekranlarında olacak. Kayıtdışı yeni bölümde Ali Kemal, Zeynep'e yakınlaşmaya çalışırsan Zeynep'in kaza yaptığını görünce şok olur. Adnan, kamera kayıtlarında Ali Kemal'i fark eder ve ondan şüphelenir.

Fox TV ekranlarının yeni dizisi Kayıtdışı 2. yeni bölümü ile bu akşam izleyicisiyle buluşmayı bekliyor. Ali Kemal, Zeynep'e yakınlaşmaya çalışırken, kaza yapan araçta Zeynep'i görünce şaşırır. Zeynep'in kazasına neden olan kişiyi bulmak için Ekrem Adnan'ı görevlendirir. Sorumlu kişiyi bulmak için kayıtları inceleyen Ekrem, Ali Kemal'i görünce ondan şüphelenir.

Ekrem'in Avrupa'dan beklediği kurye kaçırılır. Kuryeyi kaçıran kişi Melek'tir. Sorguladıklarında, kaçırdıkları adamın bir turist olduğu, yanlış kişinin kaçırıldığı asıl kuryenin ortada olmadığı fark edilir. Ali Kemal'in kardeşi Nejat, bulduğu kimsesiz çocuğun ailesini bulmak için harekete geçer. Çocuğun ailesini aradığı sırada Tıfıl kaybolur. Zeynep'e daha yakın olmak için çözüm arayan Ali Kemal, onu etkileyebilecek mi? Herkesin aradığı kurye bulunacak mı?

Ali Kemal, Zeynep ile oldukça çalkantılı başlayan ilişkilerini nasıl bir yola koyacak. Ali Kemal'in kızının okulunda Tuğba, okulun popüler çocuğu Burak'tan hoşlanırken, Burak ise Tuğba'nın kuzeni İnci'den hoşlanır. İki kuzen arasında bu durumdan dolayı büyük gerilme çıkar. Ali Kemal, hem iş hem de aile sorunlarıyla upraşırken, Adnan kazanın sorumlusunun Ali Kemal olduğuna dair kanıt bulur.

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert'in yer aldığı Kayıt Dışı, 2. yeni bölümü ile bu akşam 20.00'da Fox TV ekranlarında olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *