» 
 

Kayıtdışı 3. yeni bölümü ile ortalığı kasıp kavuracak!

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kayıtdışı 3. bölümü ile bu akşam izleyiciyle buluşacak. Kayıtdışı yeni bölümde Adnan'ın Ali Kemal üzerindeki şüpheleri daha da artacak. Adnan, Ali Kemal'n peşini bırakmamakta kararlıdır. Kayıtdışı yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar...

Kayıtdışı 3. yeni bölümü ile bu akşam Fox TV ekranlarında yer alacak. Yeni bölümde Adnan ile Ali Kemal arasında yaşanan düşmanlık daha da kızışacaktır. Belçika'dan gelen elmasların sahibi, Ekrem'i rahat bırakmaz ve kuryeyi kulması için onu tehdit eder. Kayıtdışı yeni bölümde Ekrem kuryeyi bulması için Ali Kemal'i görevlendirir.

Ali Kemal'i alt etmek isteyen Adnan, eline geçen kozu kullanamasa da izlediği görüntüler onu daha da tehlikeli bir düşman yapacaktır. Belçika'dan gelen elmasların sahibi Ekrem'i tehdit etmekte ve kuryesinin bulunması için Ekrem'i sıkıştırır. Ekrem kuryeyi bulması için ali Kemal'i görevlendirir. Ali Kemal, Zeynep'i kendine aşık etmek için araştırma yapar ve onun dikkatini çekebilmek için romantik oyunlar oynayacaktır.

Ali Kemal, kendi kaçırdığı kuryeyi elmaslarla birlikte Ekrem'e teslim etmeye mecburdur. gerçek kuryeyi götüremeyeceği için başkasını bulması gerekir. Esra'nın yoğun çalışma hayatı olan kocasının memnuniyetsizliği Ali Kemal'in söylemiş olduğu küçük bir yalandan dolayı şüphe çeker. Esra, Ali Kemal'in ihanetine uğradığını düşünmeye başlar. Mesai arkadaşı Feridun ile bir görevde olan Suat, hiç ummadığı bir zamanda kendini rüşvet ağının içinde bulur.

İnci ile Burak arasındaki ilişkiyi kıskanan Tuğba, İnci'ye telafisi zor bir kötülük yapar. Tıfıl, bir akşam kanlar içeriisnde Nejat'ın saz atölyesine gelir. Tıfıl'ı tedavi etmek için gelen Zeynep, Ali Kemal'in kardeşi ile tanışır ve onu daha yakından tanır. Ali Kemal kendisine verilen görevi yapmak zorundadır ve büyük bir risk alarak Çavuş'u kurye olarak Ekrem'in önüne götürmeye karar verir. Ancak olaylar çığrığından çıkar ve Ekrem zor bir karar vermek zorunda kalacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *