» 
»
 

Kaynananın gelinini kızgın yağ ile yaktığı iddiası

Tekirdağ'da ikamet eden kadın acılar içinde yandığını söyleyerek acil hastaneye kaldırıldı. Kadının ikinci dereceden yandığı ve yanıkların ise kızgın yağın neden olduğu belirlendi. Hastanede tedavi altında olan kadın, kaynanasının kendisini kızgın yağ ile yaktığını iddia etti.

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa İlçesinde üzerine kızgın yağ dökülen kadın hastaneye kadlırıldı. Acılar içinde kıvrılan kadın, kızgın yağı kaynanasının döktüğünü iddia etti. Alınan bilgilere göre, Tekirdağ'da yaşayan Nursel Demir, eşinin rahatsızlanması ve bakıma ihtiyacı olduğu sırada 5 yaşındaki küçük çocuğu ile ilgilenmesi için yaklaşık 10 gün önce kaynanası Fatma Ç.'yi evine davet etti. Kaynanası ile birlikte yaşamaya başlayan gelin Nursel Demir, geçtiğimiz gün acı içinde uyandığını belirterek, uyurken kaynanasının üzerine kızgın yağ döktüğünü iddia etti.

Yüzünün ve vücudunun büyük bir bölümü yanan kadıni eşinin yardımı sayesinde ilk önce Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne oradan da Çorlu'daki özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Evlendiği günden beri kaynanası ile bir takım anlaşmazlıklar yaşadığını söyleyen Nursel Demir, kaynanası Fatma Ç.'den şikayetçi oldu. Çorlu'daki özel hastanede tedavisi sürmekte olan Nursel Demir'e, hastane ikinci dereceden yanık şikayeti ile hastaneye başvuran kadının kızgın yağ ile yandığı teşhisini koydu.

Yapılan ilk müdahalenin ardınadn yüzü, boynu ve kolunda yanıklar olan kadının tedavi altında olduğu ve kontrollerinin devam etmekte olduğu belirtildi. Nursel Demir'in kendisini yaktığını iddia ederek şikayetçi olduğu kaynanası Fatma Ç.'nin ise serbest bırakıldığı belirlendi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *