» 
»
 

Kayseri -22 derece ile adeta dondu!

Kayseri'de termometrenin sıfırın altında 22 dereceyi görmesi ile hava sıcaklıklarından dolayı kentteki havuzlar ve fiskiyeler dondu. Vatandaşlar ise soğuk havada işe gitmekte oldukça güçlük yaşadı.

Yurt genelinde hava sıcaklıklarının düşmesi ile Kayseri'de de aşırı soğuklar etkisini gösterdi. Hava sıcaklıklarının sıfırın altını görmesi, hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Sabahın erken saatlerinde Kayseri'de termometreler eksi 22 dereceyi buldu ve soğuk hava nedeni ile kent merkezinde bulunan süs havuzlar ile fiskiyeleri buz tuttu. Sabah işe araçları ile giden vatandaşlar, araçlarını çalıştırmakla güçlük çekti. Yürüyen vatandaşlar da kendi imkanları ile yürürken sınmaya çalıştı.

Kentteki derecelerin de eksi 10 dereceye donduğu gözlemlendi. Havanın çok soğuduğunu fark eden vatandaşlar, sabah işe gitmek ile gitmemek arasında kaldıklarını dile getirdi.

Öte yandan Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden edinilen bilgilere göre, soğuk havanın etkisini önümüzdeki günlerde de göstereceği belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *