» 
»
 

Kayseri Adliyesi önünde hareketlilik! Yaralılar var

Bu sabah Kayseri Adliyesinin önünde ortalık karıştı. Mal paylaşımı davasının sonrasında iki ailesinin yakınları, yaşanan anlaşmazlıklar neticesinde birbirine saldırıda bulundu.

Kayseri Adliyesinde boşanan çift arasında mal paylaşımı davasının yapılmasının arıdndan, bu sabah akraba olan iki aile yakınları arasında tartışma çıktı. Tartışmanın şiddetlenmesi ile 25 yaşındaki damat Levent Yıldız, kardeşi 23 yaşındaki Bülent Yıldız tabancadan çıkan kurşunla, baba 50 yaşındaki Recep Yıldız ise sopa ve bıçak darbeleri ile elinden yaralandı. Saldırı ile ilgili olarak Levent Yıldız'ın eski eşinin iki ağabeyi gözaltına alındı.

Kayseri'nin merkez Kocasinan İlçesi Mevlana Mahallesi'nde bulunan adliye binası önünde hareketlilik meydana geldi. Bir süre önce boşanan 22 yaşındaki Leyla Ağca ve Levent Yıldız'ın 1'inci Aile Mahkemesi tarafından görülen karşılıklı kişisel eşyaların paylaşımı davası ertelendi. Adliye binasından çıkan ve Pınarbaşı İlçesinin Kızılören Köyünde oturan kız tarafı Ağca ailesi ve erkek tarafı Yıldız ailesi arasında çıkan sözlü tartışma alevlenerek kavgaya dönüştü.

Leyla Ağca'nın iki ağabeyi Erkan ve Kemal Ağca ile damat Levent, babası Recep ve kardeşi Bülent Yıldız arasında sopa, tabanca ve bıçakların çekildiği kavga oldu. Kaga esnasında Erkan Ağca, belinden çıkardığı tabanca ile kız kardeşinin eski kocasını göğsünden, kardeşi Bülent Yıldız'ı ise bacaklarından vurdu. Diğer ağabey Kemal Ağca ise damadın babası Recep Yıldız'ı sopa ve bıçak darbeleri ile yaraladı.

Yaralılar çeşitli hastanelere sevk edilirken, polis Erkan ve Kemal kardeşleri yakaladı. Kavga esnasında kullanılan tabanca, şarjör ve bıçak polis incelemeleri sırasında bulundu. Yaralı baba Recep Yıldız kaldırıldığı hastanede ayaktan müdahale edilip taburcu edilirken, iki oğlu ise ameliyata alındı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *