» 
»
 

Kayseri'deki patlamaya ünlülerden tepkili paylaşım

Kayseri'de çarşı iznine çıkan askerlere yönelik düzenlenen hain saldırıya ünlü isimlerden tepki gecikmedi.

Ünlü isimler, sosyal medya hesapları üzerinden, Kayseri'deki bombalı saldırı ile ilgili açıklamada bulunarak, teröre lanet okudu.

Esra Erol, "İzne çıkan askerleri, okula giden öğrencileri,savunmasız insanları öldürecek kadar kalleşsiniz." dedi. Oktay Kaynarca, "Çarşı iznine çıkan çocukları şehit eden şerefsizler,şehit ettiğiniz o çocukların arkadaşlarının aklındaki tek şey sizsiniz unutmayın.İntikam. Kavganın savaşın bir şerefi olur, bu korkaklık şerefsizlik ...Ve işte sadece bu sebepten bile kazanamayacaksınız!!! Ruhunuz şad mekanınız cennet olacak kardeşlerim..." açıklamalarında bulundu.

Uğur Işılak, "YaRab, sen aziz miiletimizi koru. Bu gözü dönmüş canilere misliyle döndür yaptıklarını. Başın sağ olsun." dedi. Nejat İşler, "Bu terör örgütlerine destek çıkanların besleyenlerin yanında duranların sırtını yaslayanların Allah bin belasını versin." diyerek tepkisini gösterdi. İsmail Küçükkaya, "Ahhhh, ah Türkiyem; benim güzel yurdum, üzgün yurdum. Çekecek ne çok acımız varmış. Pes etme Türkiyem; teröre teslim olma." diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Demet Akalın, "#kayseri 'de çarşı iznine çıkan askerleri taşıyan halk otobüsüne bombalı araçla saldırmış alçaklar... #terörelanetolsun", İbrahim Tatlıses, "Bu sabah da güzel ülkem için güneş yine kanlı dpğdu, üzüntüden kahroluyorum... Kayserimizin acısını paylaşıyor, Şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Miletimin Başı sağolsun.!!!", Şahan Gökbakar "Hergun lanet okumaktan biktim... Vallaha YETER, Billaha YETER! Bunu haketmiyoruz..." ifadelerini kullandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *